Choć od emisji serialu minęło już trochę lat widzowie nadal pamiętają słynną prawniczkę Magdę Miłowicz, która miała problemy sercowe. Jak jej życie potoczyło się dalej? Nie musimy już na ten temat dywagować. Scenarzysta hitu TVN stworzył kolejną część  tej historii.

"Magda M" powraca? Będzie to serial czy książka?

Nie będziemy was dłużej trzymać w niepewności. "Magda M. Słoneczna strona" jest kontynuacją powieści sprzed trzech lat. Dostępny jest nie tylko opis książki, ale i jej okładka (znajdziecie ją poniżej). 

"Magda nie chce ślubu. Biała suknia, welon i marsz Mendelssohna są jednak marzeniem kogoś bardzo dla niej ważnego. Czy Magda powie sakramentalne „tak”? A może wykręci się od ślubu Agata próbuje odnaleźć się w roli matki. Im bardziej się stara, tym gorsze są efekty. Do czego pchną ją brak zrozumienia ze strony męża i wymagająca teściowa? Czy romans może być lekarstwem na nieudane małżeństwo? Katastrofa wisi w powietrzu. Karolina wiedzie idealne życie. Mecenas Waligóra jest czułym mężem, dzieci dorastają i realizują swoje pasje. Dlaczego zatem Karolina coraz częściej sięga po kieliszek czerwonego wina? Czy otrzeźwi ją groźba rozpadu rodziny?"

"Magda M." o czym jest słynny serial?

"Magda M." to kultowy serial, o którym znów zrobiło się głośno! Choć jego emisja przypada na lata 2005-2007, historię dwójki młodych prawników, Magdy Miłowicz i Piotra Korzeckiego śledzili widzowie w całej Polsce. Stacja TVN notowała wówczas rekordy oglądalności, a odtwórcy głównych ról - zwłaszcza Joanna Brodzik dla której specjalnie napisano tę rolę i Paweł Małaszyński - z dnia na dzień stali się najpopularniejszymi gwiazdami w naszym kraju. Producenci przygotowali cztery sezony "Magdy M.". W 2018 roku do sprzedaży trafiła książka autorstwa Radosława Figury "Magda M. Ciąg dalszy nastąpił".

"Magda M.". Wideo promujące powieść z Joanną Brodzik i Darią Widawską