Do grona miłośniczek tego polskiego brandu należą już między innymi Christina Aguilera, Cher, Amanda Steele, czy Rita Ora. Wczoraj w skórzanej spódnicy gorsetowej marki Epuzer na swoim Instagramie pokazała się także Kylie Jenner. Post polubiło już ponad 4 257 600 osób, a w komentarzach czytamy między innymi „how hot is her dress”, „beautifull”, czy „wow @epuzer!”. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner) Gru 17, 2018 o 9:23 PST

Co powinniście wiedzieć o polskim brandzie Epuzer? Ich kolekcje kupić można już nie tylko w Polsce, ale także poza granicami naszego kraju – w Stanach Zjednoczonych i na Ukrainie. W bogatej ofercie znajdziecie nie tylko ubrania, ale także buty oraz dodatki i akcesoria. Twórcy marki otwarcie przyznają z kolei, że chociaż najbardziej zależy im na podkreśleniu indywidualnego stylu swoich klientek, czerpią również z aktualnie obowiązujących trendów – tym razem motywem przewodnim nowych kolekcji stała się estetyka wyrazistych lat 80 i 90. Epuzer stworzony został z myślą o odważnych, pewnych siebie kobietach, które w równym stopniu co niepowtarzalny design, cenią sobie najwyższą jakość. 21-letnia Jennerka wydaje się zatem idealnie wpisywać w charakterystykę brand persony marki. 

P.S. Jeśli chciałybyście zaopatrzyć swoją szafę w skórzaną spódnicę Kylie Jenner, na oficjalnej stronie marki szukajcie modelu „Dravit”.