Kylie Jenner na pokazie Jacquemus w czerwonej sukience mini 

Założycielka imperium kosmetycznego odważnie wkroczyła na wczorajszy pokaz Jacquemus „Les Sculptures” w Saint-Paul-De-Vence we Francji. Kylie wybrała kreację z najnowszej kolekcji projektanta, która pojawiła się także na wybiegu, i wystylizowała ją w typowy dla siebie elegancko-zmysłowy sposób. Gwiazda doskonale wie, że jednym z najmodniejszych kolorów jest obecnie czerwień i właśnie na tę barwę postawiła. W drapowanej sukience mini z wyraźnie zaznaczoną linią ramion i butami oraz torebką w tym samym odcieniu przyciągała wzrok zebranych, ale nie tylko ona!

Arnold Jerocki/WireImage

Do Jenner dołączyła mała Stormi, która miała na sobie ten sam odcień czerwieni co mama. Ubrana w T-shirt, skórzane spodnie i kardigan luźno zawiązany na ramionach zwracała uwagę dziecięcym urokiem, ale i modowym wyczuciem. To nie pierwszy pokaz mody 5-latki na tegorocznym tygodniu mody w Paryżu.

Stephane Cardinale - Corbis/Getty Images

Duet matki i córki pojawił się także w zeszłym tygodniu na prezentacji Valentino haute couture w pasujących do siebie czarnych total lookach. Wszystko wskazuje na to, że córka Kylie Jenner rozpocznie medialną karierę jeszcze wcześniej niż mama. Program o rodzinie celebrytki „Z kamerą u Kardashianów” jest emitowany w TV od 2007 roku. Najmłodsza z sióstr Kardashian-Jenner miała wtedy dziesięć lat. 

Gwiazdy na pokazie Jacquemus wiosna-lato 2024 

Najmłodsze przedstawicielki klanu Kardashian-Jenner nie były jedynymi gwiazdami na pokazie Jacquemus. Z pierwszego rzędu kolekcję „Les Sculptures” podziwiała także Julia Roberts i serialowa Charlotte z "Seksu w wielkim mieście". Aktorka filmu "Pretty Woman" wybrała stylowy, czarny total look z ultramodnym płaszczem z bufiastymi rękawami. Z kolei Kristin Davis zdecydowała się na monochromatyczny zestaw w jaśniejszych kolorach. Garnitur w masełkowo-żółtym odcieniu już znalazł się na naszej liście ulubieńców z kolekcji projektanta wiosna-lato 2024.