A jeszcze niedawno plotkowano o ich ślubie i zaręczynach. Kylie Jenner i Travis Scott zamiast powiedzieć sobie "tak" zdecydowali zakończyć swój związek. Tak podaje słynny portal TMZ, a inne amerykańskie media cytują doniesienia serwisu. Dlaczego Kylie Jenner i Travis Scott rozstali się?

Kylie Jenner i Travis Scott: znane są powody rozstania pary >>

Kylie Jenner i Travis Scott rozstali się

Kylie Jenner i Travis Scott "robią sobie przerwę" od związku. Amerykanka rzadko komentuje swoje życie prywatne, mimo udziału w reality show "Z kamerą u Kardashianów". Podobno do rozstania doszło już kilka tygodni temu. Dowodem na to jest... ślub Hailey Bieber i Justina Biebera. Raper nie towarzyszył młodszej siostrze Kendall Jenner na tym wydarzeniu. Kylie pojechała do Karoliny Południowej razem z córką. 

Kylie Jenner i Travis Scott na razie nie komentują tych doniesień. Jednak dziennikarze TMZ uważają, że para może jeszcze do siebie wrócić - w przeszłości mieli problemy i konflikty, które udało im się zażegnać. 

Kylie Jenner i Travis Scott: historia związku

Kylie Jenner i Travis Scott zaczęli spotykać się w kwietniu 2017 roku. Kilka miesięcy później okazało się, że celebrytka jest w ciąży. Co ciekawe, Kylie niczego nie komentowała czy dementowała - Amerykanka nie opublikowała nawet na swoich kanałach social media żadnego zdjęcia z powiększonym brzuszkiem. W sieci mogliśmy znaleźć zaledwie kilka ujęć zrobionych przez paparazzi czy fanów. Ich córka Stormi urodziła się na początku lutego 2018 roku (pierwsze zdjęcie małej dziewczynki pobiło wtedy rekord na instagramie). Tuż po pierwszych urodzinach dziewczynki dziennikarze zastanawiali się, czy Kylie Jenner i Travis Scott  nie zaręczyli się. Chodziło o  insta story, na którym było widać ogromny pierścionek celebrytki. W marcu tego roku doszło pomiędzy gwiazdami do kryzysu. Travis (naprawdę nazywa się Jacques Webster) został oskarżony o zdradę, jednak raper zaprzeczył wszystkiemu. 

Wcześniej, między 2014 a 2017 rokiem Kylie Jenner spotykała się z raperem Tygą.