Bliźnięta: skaczą z kwiatka na kwiatek

Bliźnięta uwielbiają czarować ludzi. Sprawiają, że wszyscy czują się przez nie tak samo adorowani. Ten dwoisty znak zodiaku skacze z kwiatka na kwiatek, czerpiąc przyjemność z różnorodności. Jest zalotny wobec innych, ale sam nie zauważa, że ma problem z dochowaniem wierności. Czy można stworzyć z nim stałą relację? Bliźnięta z pewnością kochają więcej niż tylko jedną osobę. Świat jest dla nich miejscem pełnym okazji do nawiązania ciekawych połączeń. Mogą potajemnie zdradzać i nigdy, przenigdy się o tym nie dowiesz. Na pewno nie zwiążą się z kimś, kto nieustannie pokazuje im swoją zazdrość. Trudno rozkochać je w sobie aż po grób. Trzeba nauczyć się nimi dzielić. 

Skorpion: wierny za wysoką cenę

Kiedy Skorpion się zakocha, kocha tak głęboko, że aż go to wyniszcza. Jako stały znak wodny został stworzony z uczuć. Nie powinien lekceważyć sensu swojego istnienia. Podejrzliwy od pierwszej randki, pozwala sobie wejść w poważny związek dopiero po upływie przynajmniej sześciu miesięcy. Wolno buduje swoje zaufanie, lecz taka jest cena jego lojalności. Najpierw przejrzy swojego partnera na wylot i upewni się, że nie flirtuje z kimś innym. Zacznie analizować każdy gest i grę słów swojej drugiej połówki. Na końcu zje ją żywcem niczym modliszka. Ktokolwiek zbyt szybko wskoczy w ramiona Skorpiona, ryzykuje śmiertelnym ukąszeniem.

Strzelec: ptaszek pragnący wyfrunąć z klatki

Dla Strzelca najbardziej liczy się przygoda i towarzysząca jej adrenalina. Próba zatrzymania go w jednym miejscu przypomina ujarzmianie dzikiego zwierzęcia. Ten znak zodiaku nie nadaje się do przyziemnego, rutynowego związku. Woli żyć na krawędzi, aby móc codziennie próbować czegoś zupełnie nowego. Ograniczająca relacja sprawi, że Strzelec stanie się bardzo nerwowy. Wtedy na pewno przestanie dotrzymywać złożonych wcześniej słodkich obietnic. Wybierze się na łowy i skieruje swoją strzałę Amora w kierunku innych osób. Zaangażuje się w poważny związek dopiero gdy ktoś podaruje mu wolność. Żeby zasłużyć na miłość Strzelca, najpierw trzeba go dobrze zrozumieć. 

Byk: lojalny i kontrolujący

Byk tworzy solidne relacje i jest zadedykowany swojej drugiej połówce. Jeśli z jakichś przyczyn nie ufa partnerowi, może celowo zacząć go ograniczać. Lepiej nie naruszać jego zaufania, bo wtedy stanie się bardzo zaborczy. Za oszustwo żywi dożywotnią urazę. Nie znosi słuchania opowieści o eks. Zakochuje się dopiero, gdy nie czuje zagrożenia, a w związku oczekuje tego, co sam daje - dozgonnej miłości i poczucia bezpieczeństwa. Gdy to ma, możesz być pewna, że będzie ci oddany, a wasze połączenie przetrwa każdą burzę. 

Wodnik: nieuchwytny jak powietrzne

Wodniki nie potrafią grać w otwarte karty. Uczucia sprawiają im najwięcej problemów. Zazwyczaj wybierają powierzchowne romanse niż angażujące, poważne związki. Boją się, że nie będą w stanie dotrzymać podstawowych, partnerskich obietnic. Ten znak powietrza przetwarza emocje na swój własny, niezrozumiały sposób. Dla innych może wydawać się oziębły. Lubi mieć wybór oraz przestrzeń, w której nie musi tłumaczyć się ze swoich zachowań. Myśli, że zniknięcie, zanim kogoś skrzywdzi, to najlepszy sposób na zakończenie związku. Jak zdobyć szczerą miłość Wodnika? Trzeba być cierpliwym i dać mu czas.

Koziorożec: oddany wizji wspólnej przyszłości

Koziorożec to solidny znak ziemi. Osiąga spełnienie w związku gdy partner daje mu poczucie bezpieczeństwa. Musi mieć do kogoś pełne zaufanie, żeby wdrożyć go w swoje plany na życie. Zbudowanie z nim poważnej, trwałej relacji wymaga wielu lat zaangażowania. Zakochany Koziorożec jest bardzo lojalny i nigdy nie zawodzi swojej drugiej połówki. Pod warunkiem, że zmierzają w tym samym kierunku, co warto ustalić na samym początku związku. Gdy oczekiwania kochanków się poróżnią, ich połączenie szybko może się rozpaść.

Horoskop singielki. Jak twój znak zodiaku odtrąca miłość? >>