Horoskop singielki. Z jakich powodów nie jesteś w związku?

Baran

Harmonogram Baranów jest zawsze napięty i ciężko znaleźć w nim czas na randki. Nie lubisz zmieniać swoich planów na potrzeby jednego spotkania. Jesteś znakiem ognia, więc wiesz, czego szukasz. Masz sprecyzowane poglądy na miłość. Twój temperament jest prowokujący, toteż nie narzekasz na brak adoratorów. Niestety, zamykasz się emocjonalnie na wszystkie nowo poznane osoby. Wolisz utrzymywać płytkie relacje niż wdawać się w poważny związek. Jeśli nie widzisz z kimś swojej przyszłości, od razu porzucasz temat. Działasz impulsywnie i nie dajesz szans, przez co często przepędzasz z życia swoje bratnie dusze, jeszcze zanim odkryjesz ich ogromny potencjał. 

Byk

Od zawsze masz "swój typ" i mocno się go trzymasz. Kto nim nie jest, ten zostaje tylko twoim przyjacielem. Nawet jeśli zda wszystkie testy zgodności. Bardzo długo otwierasz się przed nowymi ludźmi. Potrzebujesz czasu, by dopuścić ich bliżej. W związku oczekujesz poczucia bezpieczeństwa. Nie lubisz, kiedy ktoś próbuje cię zmienić. Odpychasz od siebie potencjalnych partnerów z obawy, że wpłyną na twoje życie. Wolisz robić wszystko po swojemu i nie lubisz ingerencji w swoje cele czy ambicje. Nie dajesz szansy rozwinąć się miłości do osoby, która narusza twój komfort psychiczny. Wolisz być sama niż wejść w związek z kimś, kto będzie wystawiać cię na ciągłe próby. 

Bliźnięta

Sądzisz, że na związek musi przyjść dobry moment. W młodości nie byłaś gotowa na nic poważnego, bo ten czas wolałaś przeznaczyć na zabawę. Teraz uważasz, że jesteś za dojrzała, a prawdziwa miłość to bajka dla dzieci. Zapominasz, że można się zakochać w każdym wieku, bez żadnych granic. Zamiast zaangażowania wybierasz romanse, przez co masz opinię kobiety zmiennej jak wiatr. W ten sposób próbujesz uniknąć bólu związanego ze stratą oraz odtrąceniem. Odsuwasz od siebie osoby, w których się zakochujesz, zanim wbiją nóż w twoje serce. Jeśli chcesz przeżyć romantyczne chwile i stworzyć z kimś coś wartościowego, porzuć przekonanie, że nic z tego nie będzie. Każdy moment w życiu jest tego wart!

Rak

Z wielkim trudem zapominasz o poprzednich związkach. Myślami nadal jesteś ze swoim eks. Ciągle odtwarzasz wasze wspólne chwile i żyjesz nimi w teraźniejszości. Tym samym odbierasz sobie szansę na prawdziwą miłość, która czeka na ciebie tuż za rogiem. Twoja obsesja na punkcie byłego nie pozwala ci otworzyć się na nowe osoby. Masz także obawy, że jeszcze raz przeżyjesz złe doświadczenia z poprzedniej relacji. Boisz się, że zostaniesz odtrącona, bo nie będziesz dla kogoś wystarczająca. Odpychasz mężczyzn, do których coś czujesz, z powodu problemów z własnymi emocjami. Jeśli nie chcesz być samotna, uporządkuj swój chaos. Wszystko zaczyna się i kończy w twojej głowie.