Horoskop singielki. Z jakich powodów nie jesteś w związku?

Baran

Harmonogram Baranów jest zawsze napięty i ciężko znaleźć w nim czas na randki. Nie lubisz zmieniać swoich planów na potrzeby jednego spotkania. Jesteś znakiem ognia, więc wiesz, czego szukasz. Masz sprecyzowane poglądy na miłość. Twój temperament jest prowokujący, toteż nie narzekasz na brak adoratorów. Niestety, zamykasz się emocjonalnie na wszystkie nowo poznane osoby. Wolisz utrzymywać płytkie relacje niż wdawać się w poważny związek. Jeśli nie widzisz z kimś swojej przyszłości, od razu porzucasz temat. Działasz impulsywnie i nie dajesz szans, przez co często przepędzasz z życia swoje bratnie dusze, jeszcze zanim odkryjesz ich ogromny potencjał. 

Byk

Od zawsze masz "swój typ" i mocno się go trzymasz. Kto nim nie jest, ten zostaje tylko twoim przyjacielem. Nawet jeśli zda wszystkie testy zgodności. Bardzo długo otwierasz się przed nowymi ludźmi. Potrzebujesz czasu, by dopuścić ich bliżej. W związku oczekujesz poczucia bezpieczeństwa. Nie lubisz, kiedy ktoś próbuje cię zmienić. Odpychasz od siebie potencjalnych partnerów z obawy, że wpłyną na twoje życie. Wolisz robić wszystko po swojemu i nie lubisz ingerencji w swoje cele czy ambicje. Nie dajesz szansy rozwinąć się miłości do osoby, która narusza twój komfort psychiczny. Wolisz być sama niż wejść w związek z kimś, kto będzie wystawiać cię na ciągłe próby. 

Bliźnięta

Sądzisz, że na związek musi przyjść dobry moment. W młodości nie byłaś gotowa na nic poważnego, bo ten czas wolałaś przeznaczyć na zabawę. Teraz uważasz, że jesteś za dojrzała, a prawdziwa miłość to bajka dla dzieci. Zapominasz, że można się zakochać w każdym wieku, bez żadnych granic. Zamiast zaangażowania wybierasz romanse, przez co masz opinię kobiety zmiennej jak wiatr. W ten sposób próbujesz uniknąć bólu związanego ze stratą oraz odtrąceniem. Odsuwasz od siebie osoby, w których się zakochujesz, zanim wbiją nóż w twoje serce. Jeśli chcesz przeżyć romantyczne chwile i stworzyć z kimś coś wartościowego, porzuć przekonanie, że nic z tego nie będzie. Każdy moment w życiu jest tego wart!

Rak

Z wielkim trudem zapominasz o poprzednich związkach. Myślami nadal jesteś ze swoim eks. Ciągle odtwarzasz wasze wspólne chwile i żyjesz nimi w teraźniejszości. Tym samym odbierasz sobie szansę na prawdziwą miłość, która czeka na ciebie tuż za rogiem. Twoja obsesja na punkcie byłego nie pozwala ci otworzyć się na nowe osoby. Masz także obawy, że jeszcze raz przeżyjesz złe doświadczenia z poprzedniej relacji. Boisz się, że zostaniesz odtrącona, bo nie będziesz dla kogoś wystarczająca. Odpychasz mężczyzn, do których coś czujesz, z powodu problemów z własnymi emocjami. Jeśli nie chcesz być samotna, uporządkuj swój chaos. Wszystko zaczyna się i kończy w twojej głowie. 

 

Lew

Jesteś czarująca, więc nie masz problemu ze znalezieniem sobie kochanka. Jednak preferujesz znajomości online niż te zawarte w realnym świecie. Po drugiej stronie ekranu czujesz się bezpieczniej, możesz też prowadzić kilka romansów naraz. To przeradza się w twoje uzależnienie, które utrudnia ci umówienie się na randkę na żywo. Im większy masz wybór pośród kandydatów, tym bardziej stajesz się wybredna. Ostatecznie nikomu nie oddajesz swojego lwiego serca i zadowalasz się tylko marnymi kąskami. W ten sposób nie zbudujesz swojej przyszłości. Wyjdź z kryjówki, pokaż prawdziwe oblicze. Zakończ gry, bo przez nie w twoim życiu nie ma miejsca na partnera na dobre i na złe. 

Panna

Panna to najbardziej wybredny znak zodiaku. Tłumaczysz innym, że masz wysokie standardy, jednak prawda jest taka, że nikt ich nie spełnia. Nawet ty sama nie mogłabyś im sprostać. To zrozumiałe, że nie chcesz być z pierwszą lepszą osobą, jaką spotkasz na ulicy, ale nie odtrącaj wszystkich swoich opcji. Obniż poprzeczkę, nie ma ludzi idealnych. Spotkanie mężczyzny w ciele modela, który jest artystą oraz naukowcem, wydaje się mało prawdopodobne. Każdy ma swoje wady i zalety. Ty też nie jesteś mocna we wszystkich dziedzinach. Spróbuj zakochać się w kimś, kto jest przeciwieństwem twojego ideału. Może się okazać, że powstanie z was naprawdę zgrany związek. 

Waga

Miłość jest sensem twojego życia, ale odnajdujesz ją w różnych dziedzinach. To sprawia, że na początku znajomości nie poświęcasz wiele czasu swojemu mężczyźnie. Na pierwszym miejscu stawiasz przyjaciół, pracę lub swoje hobby. W ten sposób odtrącasz swoją bratnią duszę i dajesz znać, że o twoją uwagę zawsze trzeba zawalczyć. Granie niedostępnej bywa atrakcyjne, ale nie przez tak długi czas. W związku nikt nie lubi być zepchnięty na drugi tor. Niestety, w twoim świecie brakuje miejsca na rozwijającą się miłość. Przynajmniej takie sprawiasz wrażenie. To jak, nadal zamierzasz udawać boss lady czy zdecydujesz się dać coś od siebie? Druga strona na to czeka i jeśli się zmienisz, przestaniesz narzekać na bycie singielką.

Skorpion

Lubisz spędzać czas w samotności, ale bycie singlem wprawia cię w pesymizm. Analizujesz swoje poprzednie związki oraz na nowo wszczynasz dochodzenie, kto miał rację i z jakiego powodu się rozpadły. Być może nie jesteś z nikim dlatego, że nadal ukradkiem spotykasz się z eks. Kiedy poznajesz nową osobę, natychmiast stwarzasz w głowie wasz przyszły scenariusz. Masz wiele uprzedzeń, toteż z góry zakładasz, że czekają was same dramaty. Dopóki nie wykluczysz swoich wyobrażeń o kolejnej katastrofie, będziesz odpychać od siebie myśl o związku. Hej, przecież lubisz ryzyko. Zmień podejście i otwórz się na nową miłość, bez przewidywania konsekwencji. Daj z siebie wszystko, co najlepsze, w tym momencie.

 

Strzelec

Boisz się, że poważny związek ściągnie na ciebie monotonię i rutynę. Nie chcesz utracić dreszczyku emocji, jaki towarzyszy ci na pierwszych randkach. Nic nie przeraża cię bardziej niż myśl o utraceniu wolności. Miłość kojarzy ci się z ograniczeniami i zakorzenieniem się w jednym miejscu. Odtrącasz ją, kiedy robi się poważnie, oraz wmawiasz sobie, że jesteś femme fatale. Uważasz, że masz szansę spotkać wiele bratnich dusz, a "ten jedyny" jest wymysłem z bajek dla dzieci. Niestety, żyjąc dalej w ten sposób, możesz przegapić coś naprawdę ważnego. Nie zlekceważ miłości swojego życia, bo nigdy sobie tego nie wybaczysz. 

Koziorożec

"Teraz wolę skupić się na karierze" to twoja odwieczna wymówka. Uważasz, że nie masz czasu na miłość, bo praca jest dla ciebie najważniejsza. Myślisz przyszłościowo i nie chcesz zaprzepaścić szans na sukces, lokując swoją uwagę gdzieś indziej. Pamiętaj jednak, że nawet osoby cieszące się największym prestiżem prowadzą dom, mają dzieci i oparcie w partnerach. Poświęcenie się swojemu zawodowi nie oznacza, że musisz zrezygnować z tych marzeń. 

Wodnik

Lubisz spędzać czas z ludźmi, ale równie mocno uwielbiasz mieć chwile wyłącznie dla siebie. Obawiasz się, że związek ci to uniemożliwi. Miłość kojarzy ci się z ciągłym okazywaniem uczuć i byciem zależnym od drugiej osoby. Nie czujesz się z tym dobrze, bo cenisz sobie wolność. Boisz się, że ktoś naruszy twoją przestrzeń. Zapominasz, że każda relacja jest inna. Chociaż bycie w związku polega na dawaniu i przyjmowaniu, masz moc, żeby wyznaczyć własne granice. Najważniejsze, to być z kimś, kto cię rozumie oraz daje ci przestrzeń na twoje własne życie.

Ryby 

Bardziej zależy ci na tym, żeby twoje przyjaciółki były w szczęśliwych relacjach, niż ty sama. Zawsze chcesz najlepiej dla wszystkich dookoła i ignorujesz swoje własne potrzeby. W związku jesteś super bezinteresowna. Rzadko kiedy stawiasz siebie na pierwszym miejscu. To niekiedy sprawia, że zostajesz zraniona, bo partner myśli, że wszystko mu wybaczysz. Często dryfujesz w swoich marzeniach, przez co nie potrafisz stawić czoła przyziemnym problemom. Bardzo boisz się zranienia i odrzucenia, toteż unikasz wchodzenia w stały związek. Niestety, po odepchnięciu kogoś, cierpisz. Czy odtrącenie drugiej połówki faktycznie chroni twoje serce przed bólem?

Znaki zodiaku skłonne do zdrady. Kto robi to najczęściej? >>