Sennik: kradzież we śnie

Kradzież wzbudza niepokój, a także niechęć. Nawet jeśli doświadczymy jej w podświadomości, czujemy frustrację, lęk, a czasem zawód, gdy zostaniemy ograbieni z czegoś naprawdę cennego. Znaczenie snu o kradzieży natomiast może się okazać bardzo różne. 

Tak naprawdę musisz bardzo uważnie analizować sen, by odkryć jego znaczenie. Wiele zależy od tego, co dokładnie zostało zabrane. Na przykład kradzież kurtki może wskazywać na to, że obawiasz się, że wkrótce stracisz coś naprawdę osobistego, co ma duże znaczenie wyłącznie dla ciebie, a inni mogliby na to w ogóle nie zwrócić uwagi. 

Sennik: kradzież auta

Kradzież samochodu może się pojawić w twoim śnie wtedy, gdy za autami nie przepadasz lub nawet nie dysponujesz własnym pojazdem. Taka wizja to wskazówka dla ciebie, że w życiu za bardzo skupiasz się na dobrach materialnych, które przedkładasz nad rodzinę i przyjaciół. W związku z tym powinnaś zmienić nieco swoje nastawienie, gdyż niewykluczone, że już wkrótce staniesz się bardzo nieszczęśliwa. Kradzież samochodu może również ostrzegać cię przed nadciągającym niebezpieczeństwem bądź nakłaniać cię do uwierzenia w siebie.

Sennik: kradzież pieniędzy

We śnie łupem złodzieja mogą również paść pieniądze. Kradzież portfela powinna ci uzmysłowić, że prawdopodobnie w życiu postępujesz zbyt pochopnie, że najpierw robisz, a potem myślisz, narażając się na decyzje, których możesz potem łatwo pożałować. Niewykluczone, że dalsze takie postępowanie doprowadzi cię do strat, a w ostateczności nawet na skraj bankructwa. Jeśli z kolei obserwujesz, jak ktoś inny kradnie pieniądze, może to oznaczać, że właśnie przeszła ci obok nosa okazja na odmianę swojego życia.

Sennik: kradzież torebki

Na pewno stresującą sytuacją jest także kradzież torebki. To tam przecież znajdują się wszelkie najistotniejsze rzeczy, które nosimy przy sobie. Jeśli ta przykra przygoda przydarzy ci się we śnie, możliwe, że już wkrótce ktoś z najbliższego otoczenia mocno cię zawstydzi. Kradzież dokumentów znajdujących się we wnętrzu torebki może natomiast zwiastować poważne problemy w życiu osobistym. Być okradzionym i właśnie to odkryć to akurat całkiem pozytywna wizja – najprawdopodobniej już wkrótce odzyskasz utraconą lub z jakiegoś względu zaprzepaszczoną przyjaźń.

Sennik: kradzież telefonu

Telefon to przedmiot, z którym w obecnym świecie rzadko się rozstajemy. Urządzenie to zastąpiło nam wiele innych, dlatego też mocno odczuwamy jego stratę. Jeśli we śnie spotka cię kradzież telefonu, prawdopodobnie nie jest dobrze w twoim życiu towarzyskim. Możliwe, że na twojej drodze już wkrótce pojawią się ludzie, którzy udając przyjaciół, ukryją przed tobą brak życzliwości. Z tego powodu powinnaś zachować ostrożność przy zawieraniu nowych znajomości. Sen tego rodzaju może też oznaczać, że w ostatnim czasie poświęcasz zbyt dużo uwagi samej sobie, nie myśląc w ogóle o innych, czym często ich ranisz. Spróbuj częściej rozmawiać z nimi o problemach, a wasze relacje na pewno się zacieśnią.

Sennik: okradziony dom

Okradzione mieszkanie, które zostało w całości splądrowane przez złodzieja, zwiastuje kłopoty w rodzinie, a także problemy zdrowotne kogoś spośród najbliższych. Jeśli natomiast to ty jesteś złodziejem, który wtargnął do czyjegoś domu, prawdopodobnie trapią cię wyrzuty sumienia i nie potrafisz sobie z nimi poradzić. Możliwe, że zrobiłeś coś, czego się wstydzisz i co chciałbyś naprawić, ale nie potrafisz znaleźć właściwego rozwiązania. Niekiedy kradzież może podpowiadać nadciągające kłopoty z płynnością finansową.

Sennik: oskarżenie o kradzież

Nikt nie chciałby być posądzony o bycie złodziejem. Kiedy  we śnie pod twoim adresem pada oskarżenie o kradzież, prawdopodobnie wkrótce rozwiążą się twoje problemy i wszystko ułoży się po twojej myśli. Inna interpretacja tego snu zakłada, że uda ci się wreszcie rozwiązać sprawę, która dręczyła cię od dawna, może nawet od lat. Gdybyś sam oskarżał kogoś o kradzież, możliwe, że w twoim otoczeniu znajduje się osoba, którą niesprawiedliwe oceniasz, a która ma wobec ciebie dobre intencje.