Biżuteria z kolorowych koralików – inspiracje z wybiegów i Instagrama 

Pamiętacie jeszcze modę na ręcznie wyplatane bransoletki z muliny? Nam o kolorowym trendzie utrzymanym w duchu DIY przypomniała już rok temu Maria Grazie Chiuri, uzupełniając podobnymi wybiegowe stylizacje. Projektanci, silnie wspierani przez popularne instagramerki, postanowili posunąć się jeszcze o krok dalej i do łask przywrócić kolejny biżuteryjny hit z czasów naszego dzieciństwa. O czym mowa? Sezon wiosna-lato 2019 należeć będzie do wielobarwnych naszyjników, kolczyków i bransoletek wykonanych z koralików. Spokojnie, nie tylko tych plastikowych.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gigi Hadid (@gigihadid) Kwi 13, 2019 o 3:53 PDT

Podczas europejskich i światowych tygodni mody było naprawdę kolorowo. Tak na ulicach, jak i wybiegach, królowały naszyjniki z mini kamieni szlachetnych ozdobionych dodatkowo motywami morskimi (Anna Sui), koralikowe bransoletki noszone po kilka na raz (Prabal Gurung) i eklektyczne konstrukcje biżuteryjne stworzone z geometrycznych form przestrzennych w różnych rozmiarach (Marni). Uwaga, na Instagramie jest jeszcze weselej. Do fanek wyrazistych ozdób tego typu należy między innymi Gigi Hadid, a my od pierwszego wejrzenia zakochałyśmy się w projektach  artystki @carolina_bucci. Przy okazji znów poczułyśmy się jakbyśmy miały 12 lat. Ach, kiedy to było…

5 rzeczy, na które polujemy w tym miesiącu

Gdzie kupić modną biżuterię z koralików? 

O ile nie macie młodszej siostry, której mogłybyście podebrać z biurka kolorową biżuterię z plastikowych koralików, koniecznie zapoznajcie z naszym przewodnikiem po sprawdzonych adresów, pod którymi znajdziecie podobną, tyle, że wykonaną przez profesjonalnych projektantów. Najpiękniejsze naszyjniki i bransoletki sprawiające wrażenie opatrzonych metką "handmade", znalazłyśmy między innymi  w aktualnej forcie Tousa, Mango, Reserved i & Other Stories. Zajrzyjcie też na showroom.pl w poszukiwaniu nowych kolekcji marek Minty Dot i Manipura. Dla ułatwienia, wybrałyśmy kilka naszych ulubieńców: 

5 najważniejszych trendów biżuteryjnych na sezon wiosna-lato 2019