Fani duetu Bennifer nie kryli obaw przed tym, jak po wielkim powrocie dogadają się najbliżsi gwiazd. Przypominamy bowiem, że Affleck jest ojcem 10-letniego Samuela oraz dwóch córek: Seraphiny (13 lat) i Violet (16 lat) pochodzących ze związku z ex Jennifer Garner, natomiast JLo, dzieląc opiekę z byłym parterem, wychowuje 14-letnich bliźniaków: Emme Anthony i Maximiliana Davida Muñiza. Na horyzoncie rysowało się więc wiele potencjalnych nieporozumień. Wygląda jednak na to, że rodziny rozdzielonych na lata (dokładnie 17 lat) kochanków mają się świetnie. Uff!

Jennifer Lopez zapowiada nową płytę. „This Is Me... Now” nawiązuje do kultowego albumu sprzed 20 lat, który nagrała dla Bena Afflecka>>

W jednym z tegorocznych wywiadów, Jennifer tłumaczyła, że dzisiejsza relacja z Benem bardzo rożni się od tej zakończonej w 2004 roku. „Jesteśmy starsi, mądrzejsi, mamy więcej doświadczenia, jesteśmy na innych etapach naszego życia. Mamy dzieci , to one są teraz najważniejsze. Musimy być bardzo ostrożni i świadomi” opowiadała kilka miesięcy temu w rozmowie z dziennikarzem amerykańskiego serwisu People i wszystko wskazuje na to, że mówiła bardzo serio. Za dowód uznajemy opublikowane w formie reelsa (lub jak kto woli pokazu slajdów) zdjęcia i krótkie filmiki dokumentujące celebrowanie Dnia Dziękczynienia przez gwiazdorską parę.

W obiektywie uchwycono między innymi kulinarne przygotowania do świąt i zabawne kadry z rodzinnego spaceru. Szczególną uwagę przykuwają jednak urocze fotografie z bliźniakami w rolach głównej. Na jednym Emme przytula się do mamy, na drugim zaś Max zasypia w ramionach Bena. Wideo podpisano nawiązującym do twórczości piosenkarki  „This Is … Thanksgiving Holiday”. Pojawiły się też roztapiające serce hasztagi: #ThisIsMeNow #PhotoDump #Family oraz podsumowujący wszystko podkład muzyczny. Chodzi o kawałek „The One” autorstwa JLo z albumu  „This Is Me… Then” z 2002 roku. Tekst? „Jesteś wszystkim i wszystko jest Tobą”. 

Instagram @jlo

Instagram @jlo

Prywatnie w temacie związków mamy do odrobienia jeszcze sporo lekcji, ale jedno wiemy na pewno: tak wygląda szczęście. Zazdrościmy, rozpływamy się i gratulujemy. Niech żyją drugie szanse.