To dramat opisujący śledztwo dziennikarskie dwóch reporterek New York Timesa, które ujawniły historię o wykorzystywaniu seksualnym kobiet w Hollywood przez amerykańskiego producenta filmowego, Harveya Weinsteina. Jak prezentowała się Carey Mulligan w programie rozrywkowym?

Aktorka wcielająca się w filmową postać Megan Twohey pojawiła się w skórzanym total black looku, w którym wyglądała szykownie, a zarazem nowocześnie z lekką nutą nonszalancji. Brytyjka wybrała skórzaną marynarkę o oversize'owym kroju od Khaite, ulubionej marki gwiazd i influencerek takich jak Hailey Bieber, Kendall Jenner czy Rosie Huntington-Whiteley. Prezentowany model Tanner z szerokimi klapami można zakupić na oficjalnej stronie brandu w cenie około 23 tysięcy zł. Do czarnej marynarki Mulligan dobrała współgrające skórzane spodnie, a te stworzyły bardzo modny look. 37-latka podkręcając swój monochromatyczny styl, dopasowała buty na wysokim obcasie od luksusowej marki Celine. Całość dopełniły oryginalne i niewymuszone akcesoria w postaci torby wykonanej z satynowej, naturalnej skóry ze złotymi wykończeniami oraz okularami przeciwsłonecznymi. Skórzana torebka oraz okulary sygnowane przez francuski dom mody Celine można zakupić w cenie lekko ponad 14 tysięcy zł za torbę oraz około 2 tysięcy zł za okulary. Proste i wyrafinowane dodatki wyglądały bardzo très chic.

Carey Mulligan swoim outfitem wpisała się w panujący trend, tworząc nowy wymiar minimalizmu, który z pewnością zawładnął niejednym sercem.