Upięcia ślubne powinny współgrać z charakterem waszej sukni. Jeśli wybrałyście tiulową bezę w stylu księżniczek, najlepiej włosy upnijcie w kok, a całość dopełnijcie złotą opaską albo perłami. Koronkowe kreacje świetnie wyglądają z grubym warkoczem, a te w wersji minimal - z kucukiem.

Luźne upięcia ślubne
Fryzury ślubne to nie tylko koki à la Maria Antonina. Luźne upięcia potrafią wyglądać równie efektownie. Weźcie przykład z Francuzek, i włosy zepnijcie w nonszalancki kucyk albo tak zwany banana bun. Luźne upięcia ślubne dobrze prezentują się także w towarzystwie kwiatów, szczególnie jeśli na swój ślub wybrałyście kreację w stylu boho.

Upięcie ślubne z kwiatem, fot. Imaxtree

Upięcia ślubne z welonem
Upięcia ślubne, które najlepiej pasują do welonu to gładkie koki. Przy takiej fryzurze warto jednak z przodu wypuścić luźno pasmo włosów albo pofalować efektownie grzywkę (koniecznie sprawdźcie upięcia modelek na pokazie Ziad Nakad SS17!).

Upięcia ślubne: długie włosy
Jeśli macie długie włosy, upięcie ślubne nie będzie większym problemem. Możecie zapleść efektownego warkocza, wybrać surferskie fale i ozdobić je tylko biżuteryjnymi spinkami albo połączyć jedno i drugie i stworzyć fryzurę zwaną "wodospadem".

Upięcia ślubne, fryzura wodospad, fot. instagram.com/ombreby

Upięcia ślubne - GALERIA>>

Upięcia ślubne wykonacie przy pomocy tych produktów: