Fryzury ślubne - trendy 2016/2017 

W poszukiwaniu idealnych fryzur na ślub przeszukałyśmy setki zdjęć ze światowych pokazów. Najmodniejsze są włosy wygładzone żelem wyglądające na mokre (tak zwany wet hair look) albo zaczesane w miniwarkocze. Klasycznym i zawsze trafionym rozwiązaniem są boho fale - oczywiście tylko wtedy, kiedy jest się szczęśliwą posiadaczką długich włosów. Modne ślubne fryzury to także nonszalancko luźno spięte koki oraz loby, czyli długie boby.

Fryzury ślubne 2016/2017: wysoki połysk

Fryzury ślubne 2016/2017: wysoki połysk, fot. Imaxtree, kolaż ELLE.pl

Wet hair look nie każdego przekonuje, ale na pewno jest bardzo efektowny. Ciekawie wygląda nie tylko na długich rozpuszczonych włosach, ale także w wersji z kokiem - spójrzcie na fryzurę z pokazu Valentino! Czyż nie jest idealna na ślub?  

Fryzury ślubne 2016/2017: dziewczyna surfera

Fryzury ślubne 2016/2017: dziewczyna surfera, fot. Imaxtree, kolaż ELLE.pl

Wszystkie posiadaczki długich włosów mają szczęście, bo boho fale chyba nigdy nie wyjdą z mody i zawsze wyglądają bardzo efektownie. Po skręceniu włosów, warto spryskać je wodą z solą morską i podpiąć biżuteryjną opaską, jak na pokazach Tony'ego Warda czy Elie Saaba.

Fryzury ślubne 2016/2017: nierówny podział

Fryzury ślubne 2016/2017: nierówny podział, fot. Imaxtree, kolaż ELLE.pl

Idealna fryzura dla osób, które mają krótkie włosy - bob świetnie wygląda w wersji asymetrycznej. Uczesanie przedziałka na boku to także łatwy sposób by wyglądać zupełnie inaczej, bez drastycznego cięcia czy farbowania. Ciekawym rozwiązaniem (podpatrzonym na pokazie Diora) jest podpięcie grzywki wsuwką albo wplecenie we włosy pereł jak na wybiegu Alexisa Mabille.

Fryzury ślubne 2016/2017 - GALERIA>>