Fryzury ślubne 2017

Czasy, gdy upięcia ślubne tworzone były tylko z koków lub loków już dawno minęły. Trendy wśród fryzur ślubnych wyglądają aktualnie trochę inaczej. W tym roku lubimy fryzury ślubne na bok, awangardowe koki, warkocze lub po prostu luźne upięcia. 

Zobacz inspiracje ślubnych upięć >> 

Kok na wesele

Upięcia ślubne

Kultowe upięcie ślubne tego roku. Mimo, że wygląda na naprawdę skomplikowaną, w rzeczywistości jest całkiem prosta do ułożenia. Zacznij od zrobienia kilku warkoczy. "Zawiąż je", a końcówkę schowaj do środka koka. Na końcu zawiąż mniejszym warkoczem dookoła koka tak, by go unieruchomić. Fryzura ślubna gotowa. 

Jak zrobić kok na wesele? 


Luźne upięcia

Luźne upięcia

Luźne upięcia to świetne rozwiązanie dla długich włosów. Jeśli nie chcecie na swoim ślubie sztywnej fryzury w zwartym koku, możecie po prostu rozpuścić włosy i osiągnąć look w stylu boho. Ten typ fryzury przede wszystkim pozwala osiągnąć delikatny, dziewczęcy wizerunek. Dobierz do tego koronkową, zwiewną suknię, w stylu romantycznym, by podkreślić efekt. 

Wysokie upięcia

Wysokie upięcia

Wysokie upięcia ślubne w stylu Brigitte Bardot nadal znajdują zwolenników. Po pierwsze tego typu fryzura wygląda wyjątkowo kobieco i zmysłowo, a po drugie przywraca wspomnienie elegancji z późnych lat 60.

Ślubne upięcia - zobacz więcej inspiracji >>

Wysokie upięcie - Jak zrobić?