"Z głośników rozbrzmiewa 'I don’t want to miss a thing', a niecierpliwi kochankowie wymykają się z własnej imprezy na zaplecze klubu, by w samotności celebrować swoje uczucie… On – buntownik, ona – jego muza, oboje niepokorni, namiętni, beztroscy. Połączyła ich pasja do siebie, życia i muzyki…  Brzmi jak kadr z filmu, ale może być historią z przyjęcia spontanicznych nowożeńców, którzy zamiast utartych szlaków, szukają swojej drogi, którą właśnie wspólnie rozpoczynają” mówi o inspiracjach do swojej kolekcji oraz kampanii Agata Wojtkiewicz. Projektantka tym razem sięga do lat 90.: przypomina estetykę charakterystycznego minimalizmu, której dodaje rockowej zadziorności.

Ujawniono listę najbardziej pożądanych sukien ślubnych gwiazd. Kreacje księżnej Diany i Kim Kardashian cieszą się podobnym zainteresowaniem>>

"Beats for Love" to także hołd oddany naturalnym jedwabiom - to właśnie między innymi z tej szlachetnej tkaniny Wojtkiewicz uszyła kilka modeli ślubnych slip dresses (zwróćcie uwagę chociażby na zmysłową "Be Juicy" z oryginalnymi ukośnymi cięciami, subtelną "Be Posh" czy kopertowo zapinaną "Be Tender"). W nowej kolekcji zachęca też panny młode do odsłonięcia nóg i proponuje zupełnie awangardowe podejście do długości. Znajdzie się też coś dla romantyczek - suknie ślubne "Be Dreamy" i "Be Spectacular", które są eteryczne i zwiewne, a charakteryzują je m.in. głębokie dekolty na plecach. "Beats for Love to miłosna historia z rockowym zabarwieniem w zgodzie z dewizą marki 'Dress, Love, Rock&Roll'" przekonuje projektantka, która mieszka i tworzy w Polsce.

Co się stanie z suknią ślubną Meghan Markle? Rodzina królewska ma dość oryginalny pomysł>>

Zdjęcia nowych sukien ślubnych Agaty Wojtkiewicz możecie obejrzeć już w naszej galerii. Uwaga: możecie zakochać się w tempie ekspresowym.