Agata Wojtkiewicz do projektowania podchodzi nieszablonowo. Uważa, że ślub to dobra impreza, a więc białe suknie projektuje dla kobiet, które czują Rock’n’Rolla.

"Projektantka przekonana jest o tym, że to właśnie suknia ślubna – jak żadna inna, powinna być odzwierciedleniem osobowości, temperamentu i upodobań panny młodej. Bo przecież w dniu ślubu jej dobre samopoczucie jest bezcenne! „Panna młoda powinna czuć, że bierze udział w najlepszej imprezie w życiu!” – przekonuje Agata Wojtkiewicz i udowadnia to w swojej najnowszej kolekcji, zawierającej 15 wyjątkowych sukien w rockowym klimacie." - czytamy w informacji prasowej.

Nie oznacza to jednak, że Wojtkiewicz nie łączy awangardy z tradycyjnymi elementami. Wszystkie jej suknie ślubne są w kolorze białym, nawet teprzypominające długie t-shirty. Są też bardzo kobiece - koronkowe i podkreślające figurę. W jej nowej kolekcji znalazły się także modele z modnym dekoltem typu carmen i inspirowane bieliźnianymi halkami. My zakochałyśmy się zmysłowych sukniach typu "naked dresses", a wy? 

Suknie ślubne Agata Wojtkiewicz 2016 - GALERIA>>