Ten smartwatch zmieni Twoje życie. Na pewno? Challange accepted! Postanowiliśmy przetestować jeden z najnowszych produktów marki Samsung. A że wyzwań się nie boimy, to w ciągu następnych kilku tygodni skupimy się na wybranych funkcjach Galaxy Watch4 i opiszemy wam nasze wnioski. 

Samsung Galaxy Watch4 oprócz standardowego liczenia kroków, czy pokazywania aktualnej pogody, płatności zbliżeniowych ma sporo jeszcze innych funkcji, które pozwolą lepiej zadbać o siebie na co dzień. Mierzy jakość snu, ciśnienie krwi, a nawet bada nasze EKG. Sprawdza też czy chrapiemy oraz naszą aktywności fizyczną. Możemy również wpisać ilość wypitej wody, czy kaloryczność posiłków. Zegarek sprawdzi nawet nasz poziom stresu i zanalizuje procent tkanki tłuszczowej czy mięśni w naszym ciele. 

Jeśli staracie się zmienić wasze nawyki, poprawić kondycję, czy zgubić kilka kilogramów to wydaje się, że Galaxy Watch4 to produkt idealny. Czy tak jest? Zamierzamy to sprawdzić na sobie. Skupimy się głównie na funkcjach sportowych i zdrowotnych, ale test obejmie również kompatybilność ze smartfonem Samsung Galaxy Z Flip3 oraz słuchawkami Galaxy Buds2. Śledźcie uważnie ELLE.pl