Dua Lipa, Lila Moss i Debbie Harry w tych samych butach na pokazie Gucci Cruise 2025 

Pokazy Gucci za każdym razem przyciągają najgorętsze nazwiska show-biznesu. Nie inaczej było wczorajszego wieczora, gdy zamieniona w rajski ogród przestrzeń Tate Modern wypełniła się gwiazdami kina, mody, estrady i sztuki. W pierwszym rzędzie sfotografowano Kate Moss z córką Lilą obok piosenkarki Debbie Harry i Demi Moore. Gwiazdy powtórzyły viralowy moment z pokazu Chloé z początku tego roku i część z nich przybyły na wydarzenia w tych samych butach. Tym razem nie były to koturny, a niebotycznie wysokie buty na platformie Gucci.

Materiały prasowe

Oryginalne, wyraziste i przyciągające wzrok - tak można opisać platformy Gucii z kolekcji wiosna-lato 2024, które podbiły serca miłośniczek mody i gwiazd światowego formatu. Być może nie należą do najwygodniejszych, ale z pewnością robią wrażenie.

Lila MossLila Moss na pokazie Gucci Cruise 2025 / Fot.Neil Mockford/GC Images

Do duetu w pierwszym rzędzie dołączyło wiele innych znanych nazwisk, w tym Dua Lipa, która miała na sobie podobne buty, ale w czarnym kolorze oraz Leonnie Hanne w beżowych mokasynach na platformie. Wśród gości znalazła się także Salma Hayek w ultrawysokich srebrnych sandałach. Czy buty na grubej podeszwie powtórzą sukces klinów z pokazu Chloé? Czołowe it-girls już lansują je poza wybiegiem, więc wszystko wskazuje na to, że tak.

Dua Lipa na pokazie Gucci Cruise 2025 / Materiały prasowe

Leonie Hanne na pokazie Gucci Cruise 2025 / Materiały prasowe

Salma Hayek na pokazie Gucci Cruise 2025 / Fot. Tristan Fewings/Getty Images

Wiosną 2025 platformy zamienimy na królujące w kolekcji Gucci Criuse baleriny

Podczas, gdy gwiazdy z pierwszego rzędu pokazu Gucci Cruise 2025 miały na sobie niebotyczne koturny z obecnej kolekcji luksusowego domu mody, na wybiegu rządził zupełnie inny model. 

Gucci Cruise 2025 / Materiały prasowe

Mowa o płaskich balerinach, które już od kilku sezonów nie schodzą z listy najpopularniejszych butów na wiosnę i lato. Te zaprezentowane na wybiegu Gucci zachwycają prostotą oraz delikatnością, kontrastując na tle nonszalanckich sylwetek z londyńskim vibem. 

Zobacz pozostałe baleriny z wybiegu Gucci Cruise 2025: