Pełnia Księżyca w Baranie 20 października przyniesie intensywne wibracje. Możemy spodziewać się zarówno napięcia, jak i inspiracji do podjęcia akcji w sprawie czegoś, co już dla nas nie działa. Poczujemy, że emocje gotujące się w środku teraz szukają ujścia na zewnątrz. Staniemy twarzą w twarz ze swoimi lękami, które w końcu będziemy gotowe przezwyciężyć. Rytuał na ten czas powinien nam pomóc ponownie połączyć się z pragnieniami serca. Ustalenie nowych intencji ułatwia podjęcie ważnych decyzji. Pora upewnić się, że wkraczamy na właściwą ścieżkę swojego przeznaczenia. To nic, że po drodze napotkamy trudności. Księżyc w Baranie ma za cel sprawdzenie naszej pewności siebie. Tego dnia warto popracować z ego i podziękować sobie za swoje zalety. Srebrny Glob nie ocenia za przechwałki. Przeciwnie, powiększa to, w co wierzymy. Wydobędzie z nas wewnętrzną odwagę do osiągnięcia każdego marzenia. W jego blasku wszystko jest możliwe.

Energia czakry serca odpowiada za miłość do siebie, usposobienie w relacjach, umiejętność wybaczania i otwarcie się na świat. Pora zaktywować ją pod wpływem księżyca. 

Pełnia Księżyca w Baranie - wpływ na duchowość, emocje >>

Rytuał na pełnię księżyca w Baranie

Przygotuj ulubione kadzidła, 4 świece, miskę wody z solą oraz papier i długopis. Swój rytuał możesz odbyć pomiędzy 19-29 października 2021.

Oczyść przestrzeń

Użyj wybranego przez siebie kadzidła, aby oczyścić swoją świętą przestrzeń, w której zamierzasz odprawić rytuał. Czynność wzmocnisz, recytując poniższą formułkę:

„Usuwam wszystko, co jest ciężkie i wszystko, czego już nie mogę udźwignąć. Napełniam moją istotę mocą miłości. Jestem oczyszczona. Żyję w całkowitej zgodzie z moją duszą. Energia mojej przestrzeni jest wyrównana, czysta i swobodnie przepływa. Tylko światło wypełnia teraz mój dom. Tylko spokój wypełnia teraz mój dom."

Przygotuj atrybuty

Po oczyszczeniu przestrzeni skonfiguruj swój rytuał w odpowiedniej kolejności. Najpierw zapal świece i umieść je na podłodze lub na stole, tworząc kwadrat. Weź miskę ze słoną wodą i umieść ją na środku tego kwadratu świec. Obok siebie połóż kartkę oraz długopis.

Zaktywuj serce

Usiądź w wygodnej pozycji. Prawą dłonią zacznij delikatnie masować obszar swojego serca. Rób to okrężnym ruchem w lewo, aby rozpocząć aktywację energii. Zrelaksuj się i powtarzaj tę czynność przez następne 1-2 minuty. Poczujesz, jak pojawia się w tobie ciepło. Następnie złącz dłonie w pozycji modlitewnej. Oprzyj je o centrum serca. Zamknij oczy i weź 10-20 głębokich oddechów. Kiedy oddychasz, wyobrażaj sobie, że otwiera się czakra twojego serca. Możesz to sobie wizualizować jako otwierający się pączek kwiatowy lub jako kulę białego czy różowego światła, która stopniowo staje się coraz większa. Jeśli nie masz najlepszej wyobraźni, możesz po cichu powtarzać te słowa:

„Otwieram teraz centrum mojego serca, aby uwolnić i odblokować moje prawdziwe pragnienia."

Odkryj swoje pragnienia

Kiedy już będziesz we właściwym nastroju, delikatnie i cicho poproś swoje serce, aby pokazało ci swoje pragnienia. Zapytaj je, czego od ciebie potrzebuje. Możesz to zobaczyć w postaci słów lub wizji, a nawet usłyszeć głos swojej intuicji. Ufaj wszelkim przychodzącym odczuciom. Niczego nie osądzaj. Pozwól na ten przepływ swobodnych myśli.

Pełnia księżyca w Baranie - horoskop >>

Zapisz to na kartce

Weź długopis i kartkę papieru. Zacznij zapisywać wszelkie wiadomości, które rozwijają się w twoim umyśle. Pisz tyle ile chcesz. Pozbądź się limitu. Po zakończeniu tej czynności włóż palec wskazujący prawej dłoni do miski ze słoną wodą i zacznij obracać nim w dowolnym kierunku. Możesz w tym momencie wypowiedzieć na głos swoje manifestacje lub wyrecytować tę formułkę:

„Zmywam swoje wczorajsze lęki i uwalniam się od przeszkód, które mnie powstrzymują. Wybaczam i odpuszczam przeszłość. Wiem, że nie muszę nosić jej ze sobą. Zmywam moje lęki i zastępuję je pragnieniami mojego serca. Moja potrzeba (tu wstaw pragnienie serca) przepływa teraz przeze mnie i na każdym kroku prowadzi mnie ku przyszłości. Nie ma rzeczy niemożliwych, dopóki realizuję pragnienia swojej duszy."

Zakończ swój rytuał

Po zakończeniu tego rytuału wylej wodę do zlewu, najpierw polewając nią obie dłonie, tak, jakbyś je z czegoś obmywała. Osusz ręce, a następnie wykonaj głośny odczyt swoich intencji na pełnię księżyca Barana. Uwierz, że to wszystko może się spełnić. Zgaś świecie. Przechowaj kartkę z manifestacjami w miejscu, w którym na pewno się nie zgubi. Możesz ją też spalić za pomocą czterech świec, jeśli próbujesz się od czegoś uwolnić. Żywioł ognia, tak jak woda, ma głęboko oczyszczające właściwości.

Czego nie robić w trakcie pełni księżyca? >>