Horoskop 2021 na pełnię Księżyca w Baranie

Baran

Przygotuj się Baranie, ponieważ ta pełnia uderzy w ciebie z podwójną siłą. Możesz być sfrustrowana obecną sytuacją i nie mieć ochoty na kompromisy. Spróbuj przełamać stare schematy, które już od dawna ci nie służą. To dobry moment, abyś zwróciła uwagę na swoje wewnętrzne konflikty. Twoja złość zacznie się nasilać. Zamiast siać destrukcję, lepiej zostań w domu, odpocznij i przepracuj swoje emocje. Październikowy księżyc wzywa cię do praktyki samokontroli. 

Pełnia Księżyca w Baranie - wpływ na emocje >>

Byk

Pełnia w Baranie skieruje twoją uwagę na duchowość. Teraz odniesiesz największe korzyści, zwracając się do swojego wnętrza. Odpocznij od problemów życia codziennego. Możliwe, że poświęcasz zbyt wiele uwagi rzeczom materialnym, które pod koniec dnia nie mają znaczenia. Oczyść swoją przestrzeń. Zamień swój dom w duchowe sanktuarium. Odpręż się i manifestuj to, co tak bardzo chcesz do siebie przyciągnąć. 

Bliźnięta

Twoje życie towarzyskie wygląda obiecująco. W tym tygodniu ktoś może poprosić cię o pomoc, a ty z przyjemnością jej udzielisz. Pełnia w Baranie da ci cenne wskazówki bazujące na cudzych doświadczeniach. Obserwuj swoich przyjaciół. Pozwól im się wyżalić. Wpadki, które teraz przytrafią się innym, będą dla ciebie cenną lekcją na przyszłość. Czerp mądrość z tych historii, a sama unikniesz popełnienia takich samych błędów. 

Rak

Księżyc w Baranie wyląduje w twoim sektorze kariery. Oczekujesz uznania ze strony przełożonych? Podejmij odważne kroki i zawalcz o swoje. W tę pełnię chodzi o to, aby wygrać z lękiem. Zrób coś, czego najbardziej się boisz, a podziękujesz sobie za ten bohaterski gest. Spodziewaj się poprawy sytuacji w domu. Jeśli w ostatnich tygodniach mierzyłaś się z konfliktami, wreszcie powinnaś odnaleźć równowagę.

Horoskop na ten tydzień - prognoza ogólna >>