Pełnia w październiku 2021 - kiedy?

Pełnia Myśliwych w październiku będzie tak intensywna, że aż przytłaczająca. Jej energia, poza tym, że wywoła emocje, zaoferuje nam duchową mądrość, uzdrowienie i wgląd we własne wnętrze. Luna osiągnie swój punkt kulminacyjny już 20 października. Zalśni na niebie w znaku Barana, aktywując planetę wojny, Marsa. Dodatkowo stworzy kwadrat z Plutonem i Eris, wywołując atmosferę pełną napięcia. Nagłe zwroty akcji pod wpływem Księżyca dokonają w naszym życiu istotnych zmian. Czasami, aby podjąć decyzję, powiedzieć prawdę, ustalić granice lub po prostu zadziałać, potrzebujemy wsparcia Wszechświata. Możemy być pewni, że pełnia w październiku wezwie nas wszystkich do metamorfozy. Baran i Mars symbolizują akcję, dlatego nie pozwolą nam siedzieć bezczynnie. 

Pełnia Księżyca w Baranie - wpływ na emocje

Pełnia w Baranie w takim układzie planet pokaże nam, jak działamy z miejsca ego oraz w jaki sposób przejmujemy kontrolę. Zjawisko wydobędzie z nas najciemniejsze oblicze. Spodziewajmy się wulkanu emocji, który wybuchnie pod wpływem Księżyca w żywiole ognia. Nie pozwólmy jednak, aby jego mrok powstrzymał nas przed podjęciem ważnych kroków. Musimy być stanowczy, nie ustępować i komunikować to, czego pragniemy. Księżyc Barana może utrudnić podjęcie ważnych decyzji. Aby uporać się z tym zadaniem, zapytaj siebie, w jakim kierunku zmierzasz i gdzie odczuwasz paraliżujący strach. Mars jest nieustraszonym wojownikiem. Kiedy jego energia jest silna, mamy szansę pokonać niektóre z naszych głęboko zakorzenionych lęków. Sprawdź, czy potrafisz zaakceptować swój niepokój. Odwaga nie polega na nieodczuwaniu strachu, lecz na uznaniu, że coś jest ważniejsze niż lęk. 

Pełnia w Baranie to okazja, aby zamienić swój strach w siłę napędową. 

Kolejna księżycowa wskazówka? Pod wpływem pełni w Baranie oceń, w jaki sposób odrodziłaś się w ciągu tego roku. Co chcesz zrobić ze swoim dalszym życiem? Jakie cechy charakteru chcesz rozwinąć w przyszłości? Taki punkt widzenia pomoże ci przełamać dawne wzorce i uwolnić się od przeszłości. Przyjmij nowe nawyki, które są wynikiem wszelkich odrodzeń, jakie przeżyłaś podczas swojej podróży. Każde działanie podejmowane w pełni jest okazją do nauki, samorozwoju oraz nadania życiu nowego kierunku.

Księżyc w pełni w Baranie a duchowość

Na głębszym poziomie ta pełnia Księżyca zachęca do zastanowienia się, z jakich celów lub wartości chcemy zrezygnować. Warto cofnąć się do początku roku, gdy ustalaliśmy nowe intencje. Może nadal musimy wprowadzić w życie plan, który wtedy kiełkował w naszej głowie? Nieważne jak dla ciebie potoczył się ten rok bądź dumna z tego, gdzie teraz jesteś. Pełnia w Baranie to sprawdzian dla naszej rzeczywistości. Pomaga ponownie ocenić ważne cele oraz narzędzia do ich zdobycia. Zaufaj swojej intuicji i temu, gdzie czujesz się prowadzona. Spojrzenie wstecz gwarantuje lepszy wgląd w przyszłość. Podążaj naprzód w harmonii ze swoją duchową misją. 

Siła uzdrawiania - asteroida Chariklo

Pełni w Baranie będzie towarzyszyć subtelna energia asteroidy Chariklo. Warto spróbować się do niej dostroić, aby łagodnie przetrwać ten czas. Chariklo to symbol Duchowej Medycyny. Emanuje kobiecą wibracją, która pomaga połączyć się ze swoją wrażliwością i uhonorować przeżywane trudności. W końcu żyjemy dwoma życiami. Mamy swoje ludzkie "ja", poruszające się po świecie fizycznym, ale mieszka w nas też duchowe "ja", przeżywające wszystkie wzloty i upadki. Czasami trudno jest stworzyć pomost między tymi dwoma sferami bycia. W tym właśnie próbuje nam pomóc Chariklo - połączmy swoje ciało z umysłem oraz duszą. 

Energia Chariklo zachęca nas do patrzenia na świat z duchowej perspektywy.

Siła Chariklo to cisza, spokój i miłość. Wartości odczuwane po ponownym połączeniu się z prawdziwą esencją tego, kim jesteśmy. W tej pełni księżyca sprawdź, czy potrafisz wyjść poza ograniczenia ludzkiego życia. Spójrz na swoje sprawy z duchowej perspektywy, w zaufaniu, że Wszechświat ma dla ciebie boski plan. Poświęć czas na medytację, sztukę, słuchanie muzyki lub oddawanie się swojej pasji. Istnieje powód, dla którego wybrałaś daną ścieżkę. Otwórz się na nową perspektywę i pamiętaj, że przyszłaś na ten świat w wyższym celu. Wkrótce go zrozumiesz.