Choć od wylansowania trendu "Glazed Donut Nails" minęło sporo czasu, potocznie zwane "nudziaki" nadal mają wiele fanek, a minimalizm jest odmieniany przez wszystkie przypadki w kontekście stylizacji paznokci. Manicure w klasycznej wersji zdominował tegoroczne propozycje, co więcej, w nadchodzących miesiącach nadal będziemy zachwycać się subtelnymi pazami. Era "New Nude" trwa w najlepsze!

Paznokcie w stylu New Nude uwielbiają użytkowniczki TikToka i instagrama. Ten trend to hit 2023 roku

Oprócz wspomnianych "Galzed Nails", które stały się obsesją internautek po tym, jak manicure w tej wersji pokazała modelka i żona Justina Biebera, Hailey, sporo mówiło się też o "Lipgloss Nails". Tutaj zainspirowana się błyszczykami do ust. A jak ma się do tego "New Nude"? Klasycznie do mani w tej wersji najczęściej korzystamy z lakierów w odcieniu beżowym, ecru, czy mlecznym. Natomiast coraz popularniejsze stają się kolory wpadające w delikatny róż. I tym jest właśnie wspomniany "New Nude". Pewnie wiele z was już testowała barwy z rodziny "pink", ale nie miała świadomości o tej nazwie. Dlaczego właśnie ten odcień jest teraz na palcach wszystkich? Świetnie wygląda zarówno na opalonej, jak i bladej skórze, co więcej, idealnie współgra ze złotą biżuterią. 

Ważny jest nie tylko użyty produkt, ale też jak nasze dłonie się prezentują. Lakier musi być idealnie nałożony na płytkę i to, co pojawia się w kontekście "Ukrainian manicure" - wszystkie skórki przycięte, a olejek do dłoni i paznokcie nałożony. Bo choć może i odcień wydaje się być prosty i elegancki na co dzień, to "New Nude" lubi perfekcję, pod każdym względem. 

Przykłady znajdziecie poniżej.