Modne paznokcie na Walentynki: serca

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Madeline Poole (@mpnails) Lut 12, 2015 o 9:56 PST

Serduszka są cliché? Nic podobnego, a przynajmniej te na paznokciach. Serca narysowane na całej płytce to idealna opcja dla romantyczek, za to fanki minimalizmu będą zadowolone z obrysowanego w połowie kształtu, tak jak to widać na zdjęciu z profilu @mpnails. Jeśli uwielbiacie ten motyw to na jednym palcu możecie dodać kilka serduszek, a resztę paznokci pozostawić w jednym kolorze np. różowym. Zaszalejecie?

Modne paznokcie na wiosnę 2020: Crocodile Print Nails są już hitem. Poznaj trend na manicure inspirowany skórą krokodyla >>

Modne paznokcie na Walentynki: czerwone

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez LAKWERK (@lakwerk) Gru 17, 2019 o 9:45 PST

Klasyk i to nie tylko z okazji Walentynek. Są kobiety, które zawsze malują paznokcie na czerwono, inne wybierają ten odcień w zależności od święta. Uwaga, manicure w wersji "red" musi być idealny. Każdy ubytek, niedociągnięcie, czy skóra od razu rzuca się w oczy. Warto pomyśleć o delikatnej naklejce na paznokcie, czy wzorku, ale pamiętajcie, że czerwień to mocna barwa, która nie lubi konkurencji. Wszelkie szlaczki, brokat czy stickery na płytkę powinny być dodawane z umiarem.

Modne paznokcie na Walentynki: różowe

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Madeline Poole (@mpnails) Gru 28, 2015 o 5:43 PST

To po czerwieni druga najpopularniejsza barwa na walentynkowe paznokcie. Ten we wersji cukierkowej ma sporo zwolenniczek. Tu również świetnie sprawdzą się wszelkiego rodzaju dodatki. Nas zachwyciły różne odcienie różu według pomysłu wspomnianego już @mpnails,a także @lakwerk.

Modne paznokcie na Walentynki: wzorki

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ❄️Nailed It Warsaw❄️ (@naileditwarsaw) Wrz 27, 2019 o 3:52 PDT

Walentynki kojarzą się głównie z serduszkami, ale jeśli chcemy, żeby nasz manicure szybko nie stracił daty przydatności to warto przemyśleć wzór, który zamierzamy zamieścić na naszych paznokciach. Nas zachwyciły lamparcie cętki z @nailedit, ale również trend "negative space" od @ladyfancynails, jak i "Half Moon Nails", które znajdziemy na wielu instagramach. A co powiecie na mani inspirowane malarstwem legendarnego Jacksona Pollocka w odcieniach fioletu, różu i bieli.