Wkraczasz w kolejny letni miesiąc naładowany silną energią. Numerologia na sierpień 2023 wróży wspaniałe historie. Otoczą Cię ciepłe wibracje Szóstki, gdyż 8 + 2 + 0 + 2 + 3 = 15, a 1 + 5 = 6. Ta liczba jest serdecznym uściskiem od Wszechświata. Emanuje dobrocią, miłością, opieką i niesamowitą hojnością.

Numerologia na sierpień 2023: podziel się swoją mocą

Spodziewaj się, że w tym miesiącu zostaniesz wezwana do wspierania innych. Ktoś zwróci się do Ciebie o pomoc, by przetestować twoją wiedzę. Możesz też zostać zaproszona do udziału w nowym projekcie. Niewykluczone, że bliska Ci osoba zechce oprzeć się na twoim ramieniu w trudnych chwilach. Cokolwiek się wydarzy, spróbuj dobrowolnie "dać siebie". To nic, że coś, o co zostałaś poproszona, koliduje z twoimi obowiązkami. Bezinteresowność teraz się opłaci. Bądź otwarta na ludzi i sytuacje, które pojawią się w kolejnych tygodniach. Jednocześnie postaraj się nie wpadać w pułapkę stawiania wszystkich innych na pierwszym miejscu. Trwa retrogradacja Wenus, która uczy wyznaczania zdrowych granic w relacjach.

Szósty Miesiąc Uniwersalny to również świetny czas na wprowadzanie w życie konkretnej rutyny. Sprzątaj, gotuj, ćwicz i wykonuj inne prace domowe. Zarówno liczba 6, jak i Mars w Pannie w tym miesiącu napełnią cię motywacją. Żeby odrobić duchowe lekcje, zadaj sobie poniższe pytania: 

 • Co możesz zrobić, aby wzmocnić swoje więzi?
 • Jak możesz tworzyć piękne wspomnienia?
 • W co powinnaś włożyć więcej wysiłku?

Skup się na swoich odpowiedziach i podążaj za głosem intuicji.

6 w numerologii: liczba oddania

Liczba 6 symbolizuje serce. Reprezentuje bezwarunkową miłość i zdolność do wspierania, pielęgnowania oraz uzdrawiania innych. Niesie potężną wibrację empatii, a jej ciepłe światło jest światłem nadziei. Szóstka ma za zadanie służyć innym. Ta energia zaprowadza harmonię w relacjach, sprawiając, że wszyscy czują się jak w domu. Będzie kołem ratunkowym w czasie trwających retrogradacji planet. 

Cechy charakteru osób z Drogą Życia 6:

 • Opiekuńczy
 • Rodzinny
 • Współczujący
 • Troskliwy
 • Idealistyczny
 • Romantyczny
 • Ciepły
 • Szczery

To nie przypadek, że kartą o numerze 6 w talii tarota są Kochankowie. Karta ta reprezentuje miłość, partnerstwo oraz wysiłki, które są wymagane, aby związek działał. W astrologii szóstym znakiem zodiaku jest Panna. Tak, jak Szóstka, daje z siebie wszystko, aby pomóc swoim bliskim i udoskonalić życie. Czułe znaki zodiaku, jak Byk czy Waga (oba rządzone przez Wenus), są również związane z liczbą 6. Całkowicie dedykują się miłości.

Najszczęśliwszy dzień w miesiącu: 8 sierpnia 

Sierpień jest ósmym miesiącem kalendarzowym. Liczba 8 symbolizuje harmonię i nieskończoność. Postaraj się więc, aby Twoja uwaga została równomiernie rozłożona na wszystkie obszary życia. W okresie zmian zadbaj o swoje zdrowie psychiczne, nie wspominając o troszczeniu się o bliskich. Najszczęśliwszym dniem będzie 8 sierpnia, czyli data 08.08, w której dwie ósemki uaktywnią duchowy Portal 88. W astrologii nazywa się go bramą Lwa. Wtedy słońce w znaku ognia łączy się z potężną gwiazdą Syriusz. Ta kombinacja energii posyła na Ziemię wysokie wibracje wspierające manifestacje. 

Ósmy dzień 8 miesiąca to czas o największym duchowym potencjale. 

Cokolwiek wydarzy się w Twoim życiu w sierpniu, manifestuj swoją wymarzoną przyszłość. Otwórz się na pozytywną energię Wszechświata. Zaufaj, że za chwilę osiągniesz wewnętrzny spokój. Każda zmiana przybliża cię do Twojego prawdziwego przeznaczenia.