Netflix, nowości: "Świąteczne filmy naszej młodości" (1.12.2020)

Poznaj prawdziwą historię kultowych świątecznych filmów dzięki rozmowom z ich twórcami i nagraniom zza kulis.

Netflix, nowości: "Obce światy" (2.12.2020)

Stosując ziemskie prawa do całej galaktyki, ten serial łączy fakty naukowe z fikcją, aby pokazać, jak może wyglądać życie obcych na innych planetach.

Netflix, nowości: "Private Lives" (3.12.2020)

W świecie, w którym żadne dane nie są prywatne, grupa oszustów odkrywa program inwigilacji obywateli prowadzony przez władze i zachłanną korporację.

Netflix, nowości: "Święta, święta i... znowu święta" (3.12.2020)

Ojciec rodziny, który nienawidzi świąt, wpada w pętlę czasową i przeżywa gwiazdkę za gwiazdką. Dzięki temu zaczyna do niego wreszcie docierać, co jest w życiu ważne.

Netflix, nowości: "Break" (3.12.2020)

Po poważnym wypadku Lucie próbuje wrócić do tańca. Poznaje wtedy Vincenta, utalentowanego breakdancera, który próbuje pokonać własne kompleksy.

Netflix, nowości: "Do Do Sol Sol La La Sol" (3.12.2020)

Gdy pianistka bankrutka traci wszystko poza swoim uśmiechem, błyszczące gwiazdki prowadzą ją do miasteczka, w którym odnajduje nadzieję, dom i miłość.

Netflix, nowości: "Bogdan Boner: Egzorcysta" (3.12.2020)

Bogdan Boner, ostro pijący egzorcysta-samouk, powraca! Zrobił się jeszcze bardziej pomysłowy, wulgarny i zabójczy, więc demony mają się czego obawiać.

Netflix, nowości: "Big Mouth: Sezon 4" (4.12.2020)

Wakacje zapewniają przyjaciołom intensywne doznania: tortury na letnim obozie, podejrzane alter ego, nowe cielesne odkrycia i spotkanie z Tito, czyli komarem lęku.

Netflix, nowości: "Selena" (4.12.2020)

Selena, dorastająca piosenkarka o meksykańsko-amerykańskich korzeniach, zdaje sobie sprawę, że musi być gotowa na wiele wyrzeczeń w imię miłości i muzyki.

Netflix, nowości: "Leyla Everlasting" (4.12.2020)

Niezłomna pani domu, jej mąż i ich terapeuta małżeński pogrążają się w toksycznym trójkącie miłosnym i angażują się w spisek, aby zdobyć zabytkowy manuskrypt.

Netflix, nowości: "Mank" (4.12.2020)

Oglądamy Hollywood lat 30. oczami zgryźliwego i uzależnionego od alkoholu scenarzysty, Hermana J. Mankiewicza, który próbuje dokończyć pracę nad „Obywatelem Kane’em”.

Netflix, nowości: "Róża Bombaju" (4.12.2020)

W głośnym, magnetycznym i chaotycznym mieście miłość dwójki marzycieli zostaje wystawiona na próbę przez obowiązki i podziały religijne.

Netflix, nowości: "Detention" (5.12.2020)

Trapiona problemami uczennica odkrywa w swojej szkole niepokojące tajemnice. Zdrada i spotkanie z siłą nadprzyrodzoną wywracają jej życie do góry nogami.

Netflix, nowości: "Profesor Iglesias: Część 3" (8.12.2020)

Gabe zaczyna nowy związek i zachęca uczniów do zmierzenia się z lękami, do śmiałych marzeń i do wiary w siebie. Sam też próbuje się tego nauczyć.

Netflix, nowości: "Chirurgiczne cięcie" (9.12.2020)

Są filozofami, gawędziarzami i pionierami w swoich dziedzinach. Czworo chirurgów opowiada w tym inspirującym serialu dokumentalnym o swoim życiu i pracy.

Netflix, nowości: "Alice in Borderland" (10.12.2020)

Miłośnik gier komputerowych trafia do dziwnej wersji Tokio. Aby w niej przeżyć, on i reszta nieszczęśników muszą brać udział w niebezpiecznej grze.

Netflix, nowości: "Bałagan, jaki zostawisz" (11.12.2020)

Nauczycielka, która zaczyna pracę w liceum, nie potrafi przejść do porządku dziennego nad tajemniczą śmiercią swojej poprzedniczki. Wkrótce zaczyna bać się o swoje życie.

Netflix, nowości: "Bal" (11.12.2020)

Gwiazdy nowojorskiej sceny Dee Dee Allen i Barry Glickman przeżywają kryzys swojej sławy: ich nowe i bardzo drogie show na Broadway'u okazało się klapą, która może zaważyć na ich karierze. W międzyczasie w małym miasteczku w stanie Indiana, młoda licealistka Emma Nolan doznaje zupełnie innego zawodu: mimo wsparcia ze strony dyrektora liceum, przewodnicząca rady szkoły nie wyraża zgody, by Emma zabrała swoją dziewczynę Alyssę na szkolny bal. Dee Dee i Barry widząc w trudnej sytuacji dziewczyny szansę na odbudowanie swojego wizerunku, ruszają jej z pomocą, zabierając ze sobą Angie i Trenta - kolejną parę cynicznych aktorów szukających trampoliny do sławy. W miarę rozwoju wydarzeń sprawy nieoczekiwanie zmieniają obrót i kierująca się początkowo wyłącznie egoistycznymi pobudkami czwórka łączy siły, by podarować Emmie noc, podczas której będzie mogła w końcu poczuć się sobą.

Netflix, nowości: "Tiny Pretty Things" (14.12.2020)

Drobna i delikatna Bette wygląda jak wyjęta z pozytywki, ale nawet tak niepozorna istota okaże się mieć w sobie chorobliwe ambicje. June kręci idealne piruety i nie ma problemu z utrzymaniem niepokojąco smukłej sylwetki, ale jeszcze nigdy nie udało jej się dostać głównej roli. Obie obiecały sobie, że to będzie ich rok. Nagłe pojawienie się w akademii nowej dziewczyny nie będzie na rękę żadnej z nich.
 
Gigi otrzymuje szansę na naukę w elitarnej szkole, kiedy najlepsza z uczennic ulega wypadkowi. Kiedy dziewczyna przybywa do akademii, zaczyna odkrywać mroczne sekrety, które szkoła i tancerki próbują za wszelką cenę zachować w tajemnicy. Czy aby na pewno wypadek najzdolniejszej z nich był dziełem przypadku? Bezwzględna i nieczysta rywalizacja może mieć tylko jedną konsekwencję: czyjeś złamane życie.

Netflix, nowości: "Kalifornijskie Święta" (14.12.2020)

Bogaty uwodziciel, któremu grozi konieczność porzucenia luźnego stylu życia, próbuje podstępem przekonać farmerkę do sprzedaży rodzinnej ziemi przed świętami.

Netflix, nowości: "Song Explorer: Część 2" (15.12.2020)

W kolejnych odcinkach serialu The Killers, Natalia Lafourcade, Dua Lipa i Nine Inch Nails mówią o przeżyciach, z których rodzą się teksty piosenek.

Netflix, nowości: "Jak zepsuć święta: Wesele" (16.12.2020)

Córka marnotrawna wraca do domu na święta i bardzo sprawnie rujnuje ślubne plany swojej siostry. Czy zdąży wszystko naprawić, zanim będzie za późno?

Netflix, nowości: "Anitta: Dziewczyna z Honorio" (16.12.2020)

Kameralny dokument, w którym brazylijska królowa pop, Anitta, opowiada o sławie, rodzinie i ciężkiej pracy, a my poznajemy prawdziwą twarz tej autorki licznych hitów.

Netflix, nowości: "Rozpruwacz z Yorkshire" (16.12.2020)

Śledczy i świadkowie opowiadają, jak współczesny Kuba Rozpruwacz siał postrach w północnej Anglii pod koniec lat 70.

Netflix, nowości: "Facet na święta: Sezon 2" (18.12.2020)

Johanne rozpoczyna obiecujący związek. Szczęściem i spokojem nie dają się jej jednak nacieszyć nowi sąsiedzi, byli partnerzy i jej własna niełatwa rodzina.

Netflix, nowości: "Ma Rainey: Matka bluesa" (18.12.2020)

Jest rok 1927. Artystka znana jako Matka Bluesa i jej zespół spotykają się w studiu nagrań w Chicago. Między muzykami dochodzi do spięć. Adaptacja sztuki Augusta Wilsona

Netflix, nowości: "Niebo o północy" (23.12.2020)

W tej postapokaliptycznej opowieści Augustine (George Clooney), naukowiec pracujący samotnie w Arktyce, stara się powstrzymać Sully (Felicity Jones) i jej ekipę astronautów przed powrotem na Ziemię, na której doszło do tajemniczej katastrofy. Adaptacja cieszącej się uznaniem krytyków książki Lily Brooks-Dalton „Dzień dobry, północy” w reżyserii George’a Clooneya. W pozostałych rolach: David Oyelowo, Kyle Chandler, Demián Bichir i Tiffany Boone.

Netflix, nowości: "Twoje imię wyryte jest we mnie" (23.12.2020)

Dwóch studentów zakochuje się w sobie, co wykracza poza normy społeczne panujące w roku 1987 w Tajwanie, który dopiero staje na nogi po zakończeniu stanu wojennego.

Netflix, nowości: "Bridgertonowie" (25.12.2020)

Serial inspirowany bestsellerowymi powieściami autorstwa Julii Quinn!

Śledzimy w nim losy Daphne Bridgerton, najstarszej córki potężnej familii, która wkracza na pełną konkurentek scenę małżeńską Londynu w epoce regencji.  Dziewczyna marzy o powtórzeniu losu rodziców i znalezieniu wybranka, którego naprawdę pokocha. Na początku idzie jej świetnie i jest bezkonkurencyjna. Jednak gdy jej starszy brat odrzuca kolejnych kandydatów do jej ręki, w popularnej na salonach plotkarskiej gazecie tajemniczej Lady Whistledown pojawiają się liczne oszczerstwa pod adresem Bridgertonówny. Do akcji wkracza wtedy rozchwytywany i zbuntowany książę Hastings, zdeklarowany kawaler, którego matki debiutantek uważają za najlepszą możliwą partię. Choć Daphne i książę uparcie twierdzą, że nie są zainteresowani związkiem, łączącej ich więzi trudno nie zauważyć — podobnie jak emocji, które aż w nich kipią podczas podchodów i utarczek toczonych na tle wyrażanych przez towarzystwo oczekiwań wobec ich przyszłości.

Netflix, nowości: "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją" (28.12.2020)

Impreza sylwestrowa grupy młodych ludzi szybko przeradza się w wielki dramat, podczas którego kończą się nadzieje na miłość, a tajemnice wychodzą na jaw.

Netflix, nowości: "Policjanci i złodzieje" (28.12.2020)

Ten krótki film animowany powstał na podstawie nagrania z recytacją wiersza powstałego po morderstwie Ahmauda Arbery’ego, do którego doszło 23 lutego 2020 r.

Netflix, nowości: "Uczta z resztek" (30.12.2020)

Mistrzowie gotowania z resztek wykorzystają pozostałości dań do przygotowania kulinarnych cudeniek w trzech rundach rewolucyjnego konkursu kulinarnego.

Netflix, nowości: "Równonoc" (30.12.2020)

W 1999 Astrid ma tylko 9 lat, kiedy bez śladu znika cała klasa uczniów. Powoduje to u niej traumę, ponieważ jedną z zaginionych jest jej starsza siostra. W 2020 - 21 lat później – do Astrid powracają koszmary z przeszłości. Kiedy jeden z ocalałych kontaktuje się z nią, a później umiera w tajemniczych okolicznościach, Astrid postanawia dowiedzieć się, co stało się z jej siostrą i jej klasą. Niespodziewanie odkrywa mroczną i prawdę, która wiąże się z nią samą w sposób, którego nigdy nie mogła przewidzieć.

Netflix, nowości: "Chilling Adventures of Sabrina: Część 4" (31.12.2020)

„Chilling Adventures of Sabrina” to nowa interpretacja pochodzenia i przygód „Sabriny, nastoletniej czarownicy”, przeobrażona w mroczną opowieść o dorastaniu z elementami horroru, okultyzmu i oczywiście czarów. W 8 odcinkach składających się na część 4 na Greendale zstąpią Pradawne Koszmary. Sabat musi po kolei mierzyć się z przerażającymi zagrożeniami (jak Upiorny, Powracający z zaświatów czy Ciemność), by wreszcie stanąć twarzą w twarz z Otchłanią, która jest kresem wszystkich rzeczy. Gdy czarownice toczą swoją wojnę, korzystając z pomocy Klubu Strachów, Nick powoli stara się powrócić na krętą ścieżkę prowadzącą do serca Sabriny — ale czy nie jest już na to za późno?

Netflix, nowości: filmy na licencji

Netflix, nowości: "Jack Reacher: Jednym strzałem" (1.12.2020)

Były śledczy wojskowy Jack Reacher, bohater serii powieści Lee Childa, wkroczył na duży ekran w wybuchowym thrillerze, który krytycy nazwali "nieprzeciętnym". Pięć osób zostaje zastrzelonych i wszystkie ślady prowadzą do mężczyzny, który przysięga, że jest niewinny. Tylko jeden człowiek posiada umiejętności i wystarczającą wprawę, by ujawnić prawdziwego zabójcę - Jack Reacher nie liczy się z żadnymi ograniczeniami.

Netflix, nowości: "Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki"

Film ukazuje Indy'ego rywalizującego z genialną i piękną agentką w poszukiwaniu potężnej kryształowej czaszki miasta Akator. Łącząc siły z młodym rebeliantem-motocyklistą i Marion, uduchowioną miłością sprzed lat, Indy zabiera Cię na spotkanie z wypełnioną akcją przygodą utrzymaną w tradycji klasycznych obrazów Indiany Jonesa

Netflix, nowości: "Maria Antonina"

Maria Antonina w wieku zaledwie 14 lat została wydana za mąż za króla Francji Ludwika XVI. Za młoda i zbyt naiwna by być królową, szybko została wciągnięta w pełne intryg i skandali pałacowe życie. Szybko stała się synonimem próżności i niepohamowanej rozrzutności, zyskując przydomek Madame Deficyt.

Netflix, nowości: "Wojna światów"

Ray Ferrier jest pracownikiem doków, który mieszka w New Jersey. Mężczyzna jest rozwiedziony z Mary Ann, a jego relacja z dziećmi – Rachel oraz Robbiem – jest dość skomplikowana. Pewnego dnia okazuje się, że Ray musi zająć się synem i córką przez kilka dni. W tym samym czasie na całym świecie mają miejsce niepokojące wydarzenia. Pojawiają się bardzo intensywne burze, którym towarzyszą silne wyładowania elektryczne. W ich mieście niespodziewanie zjawiają się kosmici, a Ferrier musi zrobić wszystko, żeby ocalić dzieci przed niebezpieczeństwem.

Netflix, nowości: "Dziennik Bridget Jones" (31.12.2020)

U progu nowego roku 32-letnia Bridget Jones postanawia wziąć swoje sprawy w swoje ręce - i zaczyna prowadzić intymny dziennik. Ma on wszelkie szanse stać się bestsellerem, bo Bridget ma wyrobione zdanie na temat mężczyzn, seksu, aerobiku, jedzenia i wszystkiego, czym żyje współczesna kobieta, a co najważniejsze - wali prawdę prosto z mostu i niczego nie owija w bawełnę. 

Netflix, nowości: "E.T."

E.T. to historia wyjątkowej przyjaźni, która rozwija się między Elliottem, samotnym chłopcem żyjącym na jednym z kalifornijskich przedmieść, a mądrym przybyszem z obcej planety, który gubi się na Ziemi. Kiedy Elliott usiłuje pomóc przyjacielowi skontaktować się z jego planetą, obaj muszą unikać naukowców i agentów rządowych za wszelką cenę pragnących wykorzystać przybysza do swoich celów. Wszystko to prowadzi do wspaniałej przygody, większej od wszystkiego co mogli sobie wyobrazić.

Netflix, nowości: "Dracula: Historia nieznana"

Jest rok 1462. W Transylwanii panuje pokój pod rządami Vlada Trzeciego i jego żony Mireny. Ale wojna z Turkami i pakt zawarty z demonem zmieni życie Vlada na zawsze.