Królowa kocha najmodniejszy kolor sezonu

Dwuczęściowy zestaw, składający się z długiej marynarki i dopasowanych spodni, uzupełniła neutralna bluzka w kolorze nude marki Hugo Boss, a całość zwieńczyły cieliste buty na masywnym obcasie od Patrizia Pepe. Monarchini zdecydowała się na minimalistyczne podejście do akcesoriów, zakładając prosty potrójny kolczyk w kształcie obręczy i złoty pierścionek na palcu wskazującym. Rozwiane loki spływały kaskadami po jej plecach.

Królowa Letycja w garniturze Carolina Herrera / Carlos Alvarez/Getty Images

Królowa Letycja: wielbicielka garniturów

To nie pierwszy raz, kiedy królowa Letizia olśniewa w czerwonym garniturze. W listopadzie ubiegłego roku założyła dokładnie ten sam outfit na Międzynarodowe Nagrody Dziennikarskie, wzbogacając go o migoczące diamentowe kolczyki.

Słynąca z eleganckich stylizacji królowa Letizia wielokrotnie pokazywała się w dwuczęściowych garniturach w rozmaitych wersjach kolorystycznych. Pod koniec ubiegłego roku uświetniła koncert zamykający hiszpańską prezydencję w Radzie Unii Europejskiej w aksamitnym czarnym garniturze, uzupełniając go upiętą fryzurą i dekadenckimi diamentowymi kolczykami.

Oprócz nienagannego gustu do szytych na miarę garniturów i szykownych czółenek, królowa Letizia jest na bieżąco z najnowszymi trendami w modzie. Niedawno wpisała się w dziewczęcy trend balerinek, wybierając lakierowane czarne czółenka z mikro-klinem, co utwierdziło jej reputację jednej z najmodniejszych i najbardziej zorientowanych w trendach członkiń "royalsów".

Królowa Letycja w balerinkach / Carlos Alvarez/Getty Images