Tous kontynuuje swoją strategię i tworzy kolejny odcinek z serii "Stay Tender". Tym razem w sesji wizerunkowej i w wideo wystąpiła 28-letnia aktorka Emma Roberts. Roberts została także nową ambasadorką hiszpańskiej marki. Na pewno pamiętacie jej role w serialu "Królowe krzyku" czy w filmach "Tylko dla dorosłych" i "Klub miliarderów". Tous również przygotował jej aktorskie zadanie. Emma na zdjęciach i w wideo z kampanii "Stay Tender" miała pokazać, że istnieje wiele różnych sposobów doświadczania czułości: wesoły, poważny, neutralny....

Biżuteria Tous, którą ma na sobie Roberts idealnie wpasowuje się w klimat fotografii. Aktorka z kolekcji hiszpańskiej marki wybrała kolczyki z czarnym oczkiem, długie kolczyki z pastelowymi paciorkami i kwiatowym motywem, wisiorki z modnymi teraz perłami, pierścionki oraz sygnety.

Kampania Stay Tender z Emmą Roberts swoją premierę miała 1 kwietnia w ponad 50 krajach na całym świecie. W filmie reklamowym usłyszycie kultową piosenkę "Love Me Tender" Elvisa Presley'a.

Przypomnijmy, że w poprzednich kampaniach Tous brały udział takie gwiazdy jak: Gwyneth Paltrow czy Loulou. Z kolei polskimi ambasadorkami hiszpańskiej marki były: Małgorzata Socha i Małgorzata Kożuchowska.