Chylak: nowości na jesień i zimę 2023

Fanki modelu "Muszelka" ucieszą się, że ikoniczny już model pojawia się w trzech wersjach: czarnym "jaszczurkowym" wytłoczeniu, brązowej z teksturą "strusia" i gładkiej skórze licowej. Dla tych, które szukają nowej torby do pracy, idealne będą wysokie torby shopper wytłaczane we wzór krokodyla - zmieszczą laptopa, zeszyt A4, parasol i termos. Nas szczególnie urzekł model "Vintage", przypominający wyjściowe torebki z połowy zeszłego wieku. Nowością jest czarny pasek z geometryczną złotą klamrą - już trwają zapisy na listę oczekujących, więc jeśli wpadł wam w oko, to radzimy nie zwlekać z ustawianiem się w kolejce.

"W kolekcji Jesień/Zima 2023 łączę “stare” z “nowym”, to mnie najbardziej w projektowaniu interesuje, sięganie do tradycji oraz reinterpretacja wcześniejszych projektów" - opowiada Zofia Chylak.

Chociaż ekscytują nas przede wszystkim torebki, szansę na bycie hitem jesieni mają też nowe "penny loafers", które zgodnie z naszymi przewidywaniami zastąpią w tym sezonie klasyczne mokasyny

Tej zimy debiut będzie miała też mini kolekcja torebek z kaszmiru - czekamy na nią z niecierpliwością.

Premierze jesiennej kolekcji towarzyszy przepiękna kampania na tle Karpat. Modelka Becca Horn, wystylizowana na folkowo przez Chiarę Janczarek, bryka beztrosko w otoczeniu owieczek, przytula słynnego zakopiańskiego misia i tańczy do muzyki z trombitów, którą przygrywają górale. 

"Góry zajmują specjalne miejsce w moim sercu. Moi dziadkowie wychowywali się zarówno po polskiej jak i ukraińskiej stronie Karpat. Chciałam moje projekty pokazać w tym kontekście. Wśród dźwięków trombit i góralskiej kozy obserwowaliśmy bacę w trakcie wypasu owiec na hali. W kampanii wystąpił też słynny zakopiański miś" - mówi projektantka.

Zobaczcie zdjęcia z kampanii w naszej galerii.

PHOTOGRAPHY Stanisław Boniecki
MODEL Becca Horn/Le Management
ART DIRECTION & STYLING Chiara Janczarek
CASTING & STYLING ASSISTANT Wiktoria Szczepanowska
HAIR Adrian Własiuk/VDA
MAKEUP Wilson
PRODUCTION Łukasz Nowak/Forward Productions
LOCAL PRODUCTION Jan Wierzejski
FIXER Szymon Marchewka
MUSICIANS Jan Jakubiec, Andrzej Gut-Mostowy, Jan Michałczak, Paweł Majerczyk
HIGHLANDER Józef Gał