UGGi przez lata leżakowały w tej samej przegródce wizerunkowej, co jeansowe rurki. Jedni je kochali, inni z nich szydzili. Dla modowych kontrowersji czas bywa jednak łaskawy. W końcu w cykl życia trendów na stałe wpisane są mniej lub bardziej przewidywalne zwroty akcji. W 2023 roku, na fali powrotów symboli estetyki początku lat dwutysięcznych, ramię w ramię z biodrówkami, cargo pants i wyszywanymi cyrkoniami topami typu crop, powróciły także charakterystyczne śniegowce. Kochają się w nich australijskie surferki, stylistki i influencerki. Klasycznemu wcieleniu UGGów konkurencję robi teraz przypominający domowe bambosze model UGG Tazz Slipper. Jego kwestionowanemu przez niektórych urokowi uległa także Anna Lewandowska. Trenerka opublikowała na Instagramie post podsumowujący jej jesienne aktywności z ostatnich dni (trigger warning: hiszpańska jesień znacząco różni się od tej polskiej. Wszyscy rozpaczliwie stęsknieni za słońcem – czytacie dalej na własną odpowiedzialność).

Na kilku z opublikowanych kadrów gwiazda występuje w outficie, którego pozazdrościłyby jej nawet najbardziej stylowe Kalifornijki, z Bellą Hadid i Kendall Jenner na czele.

W rolach głównych szara bluza w uniwersyteckim stylu, kolarskie szorty, torebka Chanel na łańcuszku, ciemne okulary, a przede wszystkim karmelowo-kasztanowe UGGi modnie zestawione  z białymi skarpetkami. 

Na drugim slajdzie w instagramowym albumie Lewandowskiej podpisanym „Październik”, mamy okazję z bliska przyjrzeć się jej śniadaniu i  jej biżuterii. Z owocowym smoothie bowl pięknie korespondują kolorowe pierścionki Viva Iguana i Viva Candy Blue od polskiej marki Berries & Co.

Instagram: @annalewandowska

Możecie upolować je w czterech rozmiarach: mini, midi, maxi i XL oraz sześciu wersjach kolorystycznych. Jak udowadnia ukochana kapitana polskiej reprezentacji w piłce nożnej, najlepiej wyglądają w kilkuelementowych kompletach.