Trendy w biżuterii ślubnej na 2018 rok

Co jest ważniejsze w ślubnej kreacji? Suknia czy biżuteria? Każda przyszła panna młoda lub entuzjastka ceremonii ślubnych odruchowo wskaże suknię, jednak niekoniecznie tak jest. Elegancka i wyrafinowana biżuteria robi takie samo wrażenie, jak i piękna suknia ślubna. Jako dodatek spina całą stylizację i mówi ostatnie słowo na ślubnym kobiercu. Trendy w biżuterii ślubnej na 2018 rok mówią jasno: ten rok obfitować będzie w tzw. efekt wow i to na niego będziemy kłaść największy nacisk. Odrzucimy więc minimalizm, rządzący w modzie ślubnej przez ostatnie kilka sezonów, a zwrócimy się ku spektakularnym i efektownym stylizacjom. 

Modna biżuteria ślubna 2018

Projektując biżuterię ślubną na 2018 kreatorom mody przyświecała tylko jedna myśl - im więcej, tym lepiej! Nie dziwmy się więc, że stylizacje z pokazów podczas Bridal Fashion Week to ekspozycja wielu naszyjników naraz, zawieszonych jeden na drugim. To kwintesencja stylu boho, jednak w bardziej eleganckim wydaniu. W końcu główną rolę odgrywają w tym sezonie perły. Idąc w tym kierunku, równie dobrze co tanzanit czy topaz wyglądać będą cyrkonie w biżuterii inspirowane florą i fauną. Motywy roślinne i zwierzęce i na ślubnym kobiercu znajdą swoje miejsce. Jedno jest pewne - 2018 rok nie jest hołdem minimalistycznej biżuterii. Zmęczyliśmy się byciem w cieniu i znów chcemy błyszczeć, a pomóc mają nam w tym ogromne kolczyki, wysadzane diamentami bądź kamieniami szlachetnymi (wielokolorowymi!). 

Biżuteria ślubna Apart 

W tym roku mamy wrażenie, że marki biżuteryjne dosłownie zajrzały do szkatułki Elizabeth Taylor, a to ze względu na wyraźne inspiracje złotą erą Hollywood. W kolekcji Apart znajdziemy wytworne kolie lśniące setką cyrkonii. To właśnie cyrkonie grają pierwsze skrzypce w trendach na 2018 rok. Oprócz nich marka proponuje nam również niezawodne brylanty, o których przecież marzy każda panna młoda. Apart jako jedna z nielicznych marek biżuteryjnych dysponuje szczególnym kryształem - tanzanitem, cechuje go fiołkowoniebieski kolor. To nie wszystko, kolekcje brandu zawierają również topaz o pomarańczowo-złotej barwie, czy szafir o intensywnym zabarwieniu indygo. Trendy w biżuterii ślubnej na 2018 rok to wehikuł czasu, którym przeniesiemy się do lat 40. czy 50., gdzie królowały perły. W ostatnich latach nieśmiało wyglądały zza dystyngowanych dekoltów, jednak teraz będą świecić pełnią swojego blasku. W kolekcji Apart znajdziemy je na naszyjnikach, pierścionkach i kolczykach. Niech elegancja nie przysłoni Wam innych stylów; Biżuteria ślubna Apart to również powrót stylu boho na ślubnym ołtarzu. W trendach biżuteryjnych odnajdziemy go w postaci bransoletek założonych kilka naraz, najlepiej, aby każda była inna, więc łączmy perły z brylantami, srebro ze złotem, a diamenty z cyrkoniami. 

Po inspiracje modą ślubną zajrzyjcie na wedding.pl