O ślubie Kasi Tusk mówiło się już od kilku lat, a dokładnie od 2013 roku, kiedy to blogerka zaręczyła się ze Stanisławem Cudnym. Serwisy i plotkarskie magazyny czekały na moment, w którym blogerka w końcu powie "TAK" i pokaże swoją suknię ślubną. Ostatnio plotki na temat małżeństwa Tusk i Cudnego nie ustawały, a to wszystko za sprawą zdjęć Kasi w białej kreacji. 

Stworzenie tej pięknej sukni ślubnej zajęło... aż 10 miesięcy. Było warto! Zobaczcie bajkową kreację znanej influencerki >>

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MakeLifeEasier (@makelifeeasier_pl) Lip 24, 2018 o 7:36 PDT

Blogerka w czerwcu ubiegłego roku opublikowała na swoim instagramie sesję przy przy Fontannie di Trevi w Rzymie. Na fotografiach Tusk pozowała w projekcie Warsaw Poet - marki, która słynie właśnie ze ślubnych kolekcji (zobaczcie>>>). Chwilę później Kasia pokazała kolejne fotografie z wyjazdu do Włoch - widać na nich wyraźnie, że na jej palcu znajduje się obrączka. Paparazzi obrączkę wypatrzyli także na palcu Stanisława Cudnego. 

Jak się okazuje plotki okazały się tylko częściowo prawdziwe, bo owszem Kasia Tusk i Stanisław Cudny powiedzieli sobie "TAK",  ale nie podczas włoskiego wyjazdu, tylko... 5 lat wcześniej. Tusk wystawiła właśnie na aukcję charytatywną WOŚP swoją suknię ślubną. W wideo zachęcającym do jej zakupy, blogerka przyznaje, że kreacja jest prawie vintage.

Suknia ślubna Kasi Tusk

Górę sukni ślubnej Kasi Tusk zaprojektowała Gosia Baczyńska i jest ona wykonana z francuskiej koronki sprowadzonej z Francji. Dół kreacji (beżowa spódnica z beżowe organzy) to z kolei dzieło Magdaleny Sochy-Włodarskiej założycielki wspomnianej wcześniej marki - Warsaw Poet (5 lat temu Socha-Włodarska związana była z brandem Moons Varsovie).  Suknię ślubną Kasi Tusk można wylicytować na Allegro (musicie zajrzeć do zakładki "Charytatywni"). Na razie kosztuje 570 zł, ale pozostało jeszcze 27 dni do końca aukcji, więc cena na pewno wzrośnie. 

Czytaj także: Kasia Tusk pokazała ciążowy brzuszek >>>>