Suknia ślubna Kasi Tusk mogła już pojawić się niezauważona na jej Instagramie? 

Zdjęcia Kasi Tusk na profilu @MakeLifeEasier na pewno nie są zdjęciami ślubnymi - nie jest na nich też ani widoczny ani oznaczony Staszek Cudny, z którym jest w związku od ponad 10 lat. Niewykluczone jednak, że rzymskie wakacje były właśnie ich podróżą poślubną. Tylko jedno jest pewne. Kasia pozuje na fotografiach przy Fontannie di Trevi w sukni ślubnej marki Warsaw Poet. I jest to suknia z aktualnej ślubnej kolekcji polskiej firmy. 

mat. prasowe Warsaw Poet

Czytaj też: Kasia Tusk pokazała obrączkę? >>

Jeśli faktycznie jest to suknia ślubna Kasi Tusk, to musimy pogratulować gustu i lokalnej lojalności wobec polskich marek.

Bo suknie ślubne Warsaw Poet wyglądają na bardzo szlachetne - są zresztą szyte z naturalnego jedwabiu i delikatnych koronek. Założycielką i projektantką marki jest Magdalena Socha-Włodarska, wcześniej współzałożycielka duetu Moons Varsovie, który był kilka lat temu naszym odkryciem w polskiej autorskiej modzie ślubnej. Oprócz regularnych kolekcji projektantka pracuje nad krótkimi, spontanicznie tworzonymi liniami składającymi się wyłącznie z kilku niepowtarzalnych egzemplarzy. Magdalena samodzielnie rysuje swoje suknie (jej dziadek był kreślarzem) a także fotografuje część kampanii Warsaw Poet (uczyła się w Akademii Fotografii w Warszawie).

Zobacz też: Mieszkanie Kasi Tusk >>