Kilka dni temu w polskim internecie zawrzało - nie, nie chodzi o żaden skandal. Głównym tematem była suknia ślubna Kasi Tusk, którą blogerka pokazała na blogu i instagramie @MakeLifeEasier.  Podobno ceremonia odbyła się 28 czerwca, ale znana mieszkanka Trójmiasta nigdy tego nie potwierdziła. Tropem (a może dowodem?) była biała sukienka, w której Kasia Tusk pozuje przy Fontannie di Trevi.  Kreacja pochodzi z kolekcji marki Warsaw Poet, specjalizującej się właśnie w sukniach na ceremonię zaślubin. Informacja rozniosła się natychmiastowo! W międzyczasie Tusk ujawniła kolejną sesję wizerunkową promującą MLE Collection na sezon jesień-zima 2018. Jednak to nie koniec pogłosek o ślubie Kasi, a wszystkiemu winne są pewne zdjęcia...

Czytaj też: Czy to suknia ślubna Kasi Tusk? >>

Kasia Tusk pokazała obrączkę? Czy noszony przez nią pierścionek potwierdza ślub? 

Zaledwie wczoraj Kasia Tusk zamieściła swoją relację z Wenecji. "Nie mogliśmy ominąć słynnego miasta na wodzie, bo… no właśnie, nie do końca było nam po drodze, ale dla mnie Wenecja to jedno z najbardziej magicznych miejsc na ziemi i każdy pretekst, aby ją odwiedzić jest w mojej ocenie wystarczający." - napisała na swojej stronie sławna blogerka. Jeśli przyjrzycie się zdjęciom to znajdziecie pewien istotny szczegół. Chodzi o pierścionek, a dokładnie obrączkę, w której pozuje Kasia Tusk. Nie widać jej na wszystkich fotografiach, ponieważ na wielu Polka zasłania prawą rękę. Podobno paparazzi wypatrzyli obrączkę na palcu Stanisława Cudnego. "To chyba oczywiste, co znaczy ta obrączka na moim palcu. Niestety, żadnych informacji nie będę udzielał, jestem osobą prywatną" - odpowiedział wtedy mężczyzna dziennikarzom "Super Expressu". Jak wam się podoba obrączka? To prosty, klasyczny i elegancki wzór.

"I gdy tak dreptałam sobie od Pałacu Dożów do kawiarni Florian, pomyślałam sobie, że pierwszy raz czuję się jak mieszkanka Wenecji."

Przypomnijmy, Kasia Tusk jest w związku ze Staszkiem Cudnym od ponad 10 lat. To brat jej przyjaciółki Zosi, z którą wspólnie prowadzi bloga "Make Life Easier".

Czytaj też: Na którym palcu nosi się pierścionek zaręczynowy >>