Szukasz odpowiedniej dla siebie fryzury na wesele? Po pierwsze dobierz ją do sukni, następnie zastanów się w jakim uczesaniu czujesz się najlepiej. Włosy możesz spiąć w eleganckiego koka, bądź postawić na romantyczne fale.

W tym sezonie fryzury na wesele wcale nie oznaczają sztywnych tapirów. Projektancji stawiają raczej na prostotę i dziewczęcy look.

Fryzury na wesele: koński ogon

W tym sezonie bardzo modne są lekkie i naturalne fale. Aby je wykonać, użyj spray'u zwiększającego objętość włosów, a następnie użyj lokówki. Tak przygotowane pasma zwiąż w dziewczęcego kucyka. Romantyczne upięcia mogą mieć formę kontrolowanego bałaganu, a do ich wykonania będziesz potrzebowała kilku kosmetyków, spinek oraz odrobiny fantazji. Ciekawą propozycją jest upięcie luźnego kucyka prosto z pokazu Kinder Aggugini.

Fryzury na wesele: warkocze

Kto powiedział, że fryzury na wesele mają być nudne? Umiejętne wykorzystanie warkocza w stylizacji to strzał w dziesiątkę. Postaw na modny koszyczek (pokaz Alice & Olive), dobierane i łączone warkocze z wybiegu Grachvogel lub bardziej skomplikowane plecionki w stylu Basharayan lub Burani.

Fryzury na wesele: fale i loki

To bardzo kobieca i uniwersalna fryzura. Możesz wybrać nieco bardziej naturalny look z delikatnym skrętem (pokazy: Blugirl, Oscar de la renta, Ferragano, czy House of Holland) bądź postawić na burzę loków w objętości XXL z wybiegów takich projektantów jak: Aigner, Just Cavalli, Riva.

Fryzury na wesele: gładkie upięcia

Standardem i klasykiem jeśli chodzi o fryzury na wesele są także gładkie i wysokie koki. Będą stanowiły uzupełnienie nieco skromniejszych kreacji.

Fryzury na wesele: dodatki

Doskonałym dodatkiem fryzury na wesele będą: kolorowe gumki, klamerki, opaski, żywe kwiaty, wianki lub duże strojne kolczyki.

Czytaj także:

Koński ogon na 20 modnych sposobów>>

Makijaże ślubne - trendy 2013>>