Początki  

7 lat temu Natalia Paryska zrezygnowała z ubiegania się o status studentki kierunku lekarskiego. Zdradza nam szczegóły swojej decyzji:  

,,Przez całe liceum przygotowywałam się do studiowania medycyny, by pewnego dnia zostać lekarzem. Wymagało to wiele wysiłku i pracy. Po napisaniu matury i złożeniu dokumentów na studia, niestety okazało się, że niedużo brakowało, ale jednak. W tym czasie zabrakło również wokół mnie osób, które zachęciłyby mnie do ponownego podejścia i poprawiania matury. Byłam wręcz zniechęcana do kolejnego pisania egzaminu dojrzałości. Pozostałam więc z pierwszym wynikiem. 

Dzięki niemu dostałam się na inny kierunek medyczny – bardzo chciałam zostać w obrębie tej dziedziny nauki. Przez całe studia miałam wątpliwości co do tego, czy słusznie wybrałam. Próbowałam również swoich sił w kosmetologii, jednak dwa kierunki studiów i praca, którą podjęłam już w trakcie studiowania, były nie do pogodzenia.  

Po skończeniu studiów, a właściwie jeszcze przed obroną, przeprowadziłam się do Warszawy. Zaczęłam pracę w Polskim Banku Komórek Macierzystych. Po czasie poczułam, że w tym miejscu nie mogę się dalej rozwijać i zaczęłam zajmować się marketingiem klientów z branży medycznej. Jednocześnie zaczęłam szkolić się w branży beauty i wykonywać makijaż permanentny.  

Nie czuję żalu w związku z tym, że mój pierwszy plan się nie powiódł. Wszystkie wydarzenia, które do tej pory miały miejsce w moim życiu, doprowadziły mnie właśnie do tego miejsca, w którym jestem dzisiaj. A jestem z niego w 100% zadowolona, ponieważ czuję, że pomagam ludziom. I pomimo tego, że nie zostałam lekarzem, widzę satysfakcję moich klientów i to daje mi poczucie spełnienia. Zawsze czułam ogromna potrzebę robienia wielkich rzeczy i uważam, że teraz każdego dnia spełniam to marzenie.”  

Obecnie 

Natalia Paryska jest związana od dwóch lat z makijażem permanentnym i jednocześnie jest autoryzowaną specjalistką AmazINK, a swoją wiedzę na temat nowoczesnych metod czerpie ze szkoleń, potwierdzając je certyfikatami. 

Zdecydowana i gotowa zrobić to, co uznała za słuszne 

O tym, jak podjęła decyzję o zostawieniu etatu i postanowiła przekuć ryzyko w motywację do działania mówi Natalia Paryska: 

,,W maju tego roku wpadłam na pomysł założenia własnej działalności. Warunki do otwierania biznesu nie były najlepsze – kredyt, rosnąca inflacja, wciąż wracamy do normalności po pandemii, niepokój pojawia się też w związku z wojną w Ukrainie. Zastanawiałam się, czy postępuję słusznie; wiele tak naprawdę najbliższych mi osób znięchęcało mnie, mówiąc, że to zbyt duże ryzyko. Mimo to zrezygnowałam z mojej etatowej pracy i postawiłam na rozwój swojej działalności oraz kontynuację ścieżki zawodowej w branży medycznej i kosmetologicznej.  

Na instagramie zawsze u mnie wszystko wyglądało pięknie. Nigdy nie byłam przygotowana na połowę tego, co się wydarzyło, ale dałam radę i jestem z siebie bardzo dumna. Życie jest bardzo mądre i mimo ciężkich chwil, dzisiaj wiem, że wszystko musiało mieć swoje miejsce. Czy się bałam ? Wciąż się boję, ale zawsze strach przekuwałam w motywację! 

Praca nad własnym biznesem to obroty 24 godziny na dobę i często słyszę od swoich klientek, że oprócz metamorfozy wychodzą po naszym spotkaniu w pełni energii! Plan na własny salon? To długa historia, zarówno z dobrymi, jak i złymi doświadczeniami.  

W trakcie szkoleń na mojej drodze stanęły osoby z branży medycznej, z którymi współpraca zaowocowała ogromnym potencjałem i dużymi planami na przyszłość! Współpraca z lekarzami i kliniką Maestria okazała się strzałem w dziesiątkę i tutaj historia się nie kończy. Obserwując w najbliższym czasie moją pracę, na pewno poznasz szczegóły. Podjęte działania w kierunku szkoleń z pigmentacji spełniają się szybciej niż myślałam, ponieważ już od grudnia zostałam przeszkolona z pigmentacji brodawki piersiowej metodą amazINK Areola.  

Amazink – piersi na pierwszym miejscu 

Natalia Paryska jest autoryzowaną specjalistką w zakresie zabiegów z wykorzystaniem procedur skarINK. Opowiada o początkach swojej działalności w tej dziedzinie: 

,,Bardzo mi zależy na ciągłym rozwoju osobistym, dlatego nie zatrzymałam się tylko na szkoleniach z makijażu permanentnego. Zaczęłam się bardzo interesować pigmentacją piersi oraz kamuflażem na twarzy i ciele. W ten sposób trafiłam na profile dr Sylwii Nawrot i Sylwii Dobrowolskiej, które prowadzą szkolenia ze swojej autorskiej techniki terapii blizn SkarINK oraz pigmentacji medycznej piersi i kamuflażu. 

Poczułam, że ta działalność ma ogromny potencjał i że właśnie w tym mogłabym się spełniać. Był to dla mnie również czas, w którym bardzo popularny stał się temat manifestacji; ja również zaczęłam w to bardzo wierzyć. Dzisiaj wiem, że w tamtej chwili nawet nie sądziłam, że wymanifestuję tyle, ile dzieje się w tym momencie! 

Jestem więc autoryzowaną specjalistką amazINK. Na stałe współpracuję z dr Sylwią Nawrot i Sylwią Dobrowolską. Wspólnie uczestniczymy w konferencjach odbywających się w Polsce. Zaraz będę miała możliwość uczestnictwa w konferencji także za granicą, ale tutaj nie mogę jeszcze zbyt wiele zdradzić. Współpracujemy z czołowymi chirurgami plastycznymi, by osiągać jak najlepsze rezultaty. Uczestniczę w szkoleniach i warsztatach z zakresu m.in. mikronakłuwania (mikropunktury) i pigmentacji piersi autorską techniką Amazink Areola. Pigmentacja medyczna piersi pozwala kobietom odzyskać poczucie własnej wartości i pewności siebie. 

Zabieg może zostać wykonany zarówno u kobiet po utracie piersi, operacji, liftingu, w przypadku występowania asymetrii, ale również w celu poprawy estetyki! Dzięki zabiegowi mogą odzyskać piękny wygląd biustu i odbudować pewność siebie.” 

Działalność związana z amazINK to nie tylko pigmentacja piersi (głównie otoczki i brodawki piersiowej), ale również walka z różnego rodzaju bliznami, zmarszczkami, rozstępami i innymi niedoskonałościami skórnymi.  

Wszystko dobre, co się dobrze kończy 

Natalia Paryska dodaje jeszcze, że gdyby nie zafascynowanie się bliznami i sposobami na ich leczenie, dziś pewnie poprawiałaby maturę, aby dostać się na wydział lekarski.  

,,Jestem bardzo zadowolona z tego, jak ułożyły się moje sprawy zawodowe. Mogę się ciągle rozwijać i to daje mi ogromną satysfakcję. Wszystko, co mnie spotkało, sprawiło, że dziś jestem właśnie taką osobą, z  którą chciałabym spędzać każdy dzień . I właśnie taką chciałam być… choć to jeszcze nie koniec mojej drogi!” 

 

Po więcej informacji Natalia Paryska zaprasza na swój instagramowy, zawodowy profil nataliaparyska.pl– (https://instagram.com/nataliaparyska.pl?igshid=YmMyMTA2M2Y=). Już niedługo będzie mogła zaprosić Cię również na swoją stronę internetową nataliaparyska.pl  

 

Na koniec Natalia Paryska zwraca się z kilkoma słowami motywacji: ,,Czas nie zawróci, dlatego wykorzystaj go owocnie! Za Ciebie również trzymam kciuki!’’ 

 

Odwiedź także stronę internetową kliniki Maestria - http://maestria.pl/.