Zara przygotowała dla swoich klientek niespodziankę. Pięć razy w tygodniu projektanci i styliści marki przygotowują przykładowe stylizacje na każdy dzień! Oczywiście składające się z projektów z metką Zara. Nie jest to przypadkowy wybór ubrań, tylko idealnie dopasowane modele do odpowiedniej okazji.

Nowa, dodatkowa, forma lookbooka ma zachęcić do zakupów ciuchów hiszpańskiej marki i nauczyć jak dobrze dobierać i zestawiać ze sobą poszczególne kroje oraz kolory. Na weekend popularna sieciówka proponuje m.in. klasyczną czarną sukienkę ze skóry, która sprawdzi się zarówno na wieczornej randce jak i na zakupach w galerii. Co na siebie włożyć w poniedziałek, kiedy trzeba rano wstać do pracy, a w głowie szumi jeszcze niedzielne szaleństwo? Może po prostu dżinsy rurki z modnym wysokim stanem i biały t-shirt?

Oprócz gotowych setów otagowanych hashtagiem #zaradaily znajdziesz także dodatki. Może melanżowe sneakersy inspirowane pokazem Chanel w supermarkecie albo ozdobny naszyjnik natchną Cię do skomponowania własnej stylizacji?

Ubrania Zara na każdą okazję. Poznaj #zaradaily - GALERIA>>