Pełnia księżyca w Baranie - czas się uzdrowić

Pełnia księżyca to potężny czas, by dostroić się do swojego prawdziwego "ja". Ta faza sprawia, że skrywane tajemnice są gotowe ujrzeć światło dzienne. Księżyc w pełni ukazuje nam, co należy zmienić lub odpuścić. Uwalniając z siebie starą energię, manifestujemy życie naszych marzeń. Każda pełnia księżyca różni się w zależności od znaku zodiaku, w jakim stacjonuje Luna. Już 9 października my wszyscy znajdziemy się pod wpływem wibracji Barana. Ten znak ognia motywuje i daje pewność siebie. Zachęca, abyśmy intuicyjnie podążali za swoją pasją.

Pełnia księżyca w Baranie poruszy kwestie, które są niewygodne, abyśmy zajęli się ich uzdrowieniem. 

Księżyc w pełni ujawnia głębokie prawdy

W świetle pełni księżyca mamy dostęp zarówno do naszego świadomego, jak i podświadomego umysłu. Księżyc "rzuca światło" na cel naszego życia. Znalezienie misji duszy nie zawsze jest łatwe. Wymaga czasu, poświęcenia oraz eksperymentów. Zajmuje lata, wiele prób i błędów, a nawet daleką podróż do obcego kraju. Jednak ta ważna odpowiedź w rzeczywistości kryje się głęboko w naszych wnętrzach. 

Prognoza na pełnię w Baranie 2022 - jak pracować z tą energią? >>

Podczas pełni księżyca w Baranie bądź otwarta na otrzymywanie wiadomości prosto z duszy. Poświęć trochę czasu na medytację lub zapisanie swoich odczuć w dzienniku. Postaraj się zrozumieć siebie na głębszym poziomie. W ten sposób bez wysiłku otrzymasz istotne dla siebie informacje. Pomoże ci w tym również duchowa praca z księżycem, czyli poniższy rytuał na pełnię księżyca w Baranie. 

Rytuał na pełnię w Baranie w 5 krokach

Rytuał na pełnię księżyca w Baranie w 5 krokach warto wykonać od 7 do 12 października. 

Potrzebujesz:

  • ulubione kadzidło (np. szałwię)
  • wybrany olejek do włosów i olejek eteryczny
  • szklankę wody

1. Przygotuj rytualny olej

Zmieszaj 2-3 łyżki stołowe oliwy, oleju arganowego, migdałowego lub innego oleju roślinnego, którego używasz do włosów z 1-2 kroplami ulubionego olejku eterycznego. Możesz użyć olejku z rozmarynu, aby pobudzić cebulki włosów, drzewa herbacianego, aby złagodzić suchość skóry głowy, lawendy, aby się uspokoić, lub jaśminu i drzewa sandałowego, aby aktywować czakrę korony.