Sezon zaćmień 2024 otworzy częściowe zaćmienie pełni Księżyca w Wadze. To zjawisko przygotowuje grunt pod przełomowe zmiany w relacjach, jakich będziemy doświadczać w tym roku. Nasze partnerstwa ulegną drastycznym zmianom. Każdy, kogo spotykamy, może być lustrem prowadzącym do głębszego zrozumienia. Zaćmienie Wagi wzywa do przekształcenia i porzucenia dynamiki w związkach, które już nam nie służą. Szczególnie jeśli chodzi o więzi rodzinne i romantyczne połączenia.

Zanim odprawisz poniższy rytuał, przeczytaj horoskop na zaćmienie w Wadze.

Rytuał na zaćmienie Księżyca w Wadze 2024

Ten rytuał wart wykonać na kilka dni przed, w trakcie lub po zaćmieniu Księżyca, które osiągnie szczyt 25 marca 2024. 

Będziesz potrzebować:

  • Wybrane kadzidło do oczyszczania przestrzeni
  • Świeca
  • Dziennik i długopis

Wskazówki:

1. Zapal świecę, aby stworzyć wokół siebie dobry nastrój. Przygotuj się do rytuału, oczyszczając siebie i przestrzeń dymem z tlącego się kadzidła. Podczas tej czynności możesz wyrecytować następującą afirmację:

„Oczyszczam się od stóp do głów. Oczyszczam moje serce, mój umysł, moją duszę. Oczyszczam blokady, abym mogła się rozwijać. Czuję się lekko. Wnoszę do tej przestrzeni równowagę, spokój, harmonię i miłość."

2. Usiądź wygodnie i rozpocznij medytację. Spróbuj się zrelaksować, resetując swój umysł. Medytacja pomoże Ci złagodzić niespokojną energię wywołaną zaćmieniem. Wprowadź się w stan otwartości na nadchodzące zmiany. 

3. Po zakończeniu medytacji weź swój dziennik i wykonaj pisemną pracę duchową, uzupełniając poniższe zdania:

Najbardziej cenię sobie…
Czuję szczęście, ponieważ…
Ciemność, którą czuję, uczy mnie…
Czas pożegnać się z…
Czuję wsparcie, gdy…

Zwróć uwagę swoje odczucia i myśli, które pojawiają się w Twojej głowie. Podświadomość w tej chwili może dostarczyć Ci cenne informacje. 

4. Po zakończeniu poświęć chwilę zastanowienie się nad tym, czego doświadczyłaś w ostatnich dniach. Zgaś świecę, aby ceremonialnie zakończyć swoją duchową pracę.