Zdrada w Tarocie a zdrada w miłości

Podejrzewasz zdradę w swoim związku? Skorzystanie z kart tarota nie jest złym pomysłem, by zweryfikować twoje przypuszczenia. Stawianie tarota ma na celu zapewnienie duchowego przewodnictwa i wglądu w trudne sprawy. Chociaż karty te nie są kryształową kulą, która ukaże ci całą prawdę, zawierają się w nich cenne wskazówki. Dzięki nim będzie ci łatwiej zadecydować, co powinnaś zrobić w swojej sytuacji. Nagła konfrontacja z partnerem nie zawsze jest najlepszym pomysłem. Czasami lepiej poczekać i zebrać konkretne dowody. Zdrada w Tarocie - oto 3 karty tarota, wskazują na zdradę oraz kłamstwa w relacji. Jeśli zobaczysz je w swoim czytaniu, podejmij niezbędne kroki. 

Gdy zadajesz kartom pytanie o niewierność, zwróć uwagę na Małe Arkana Tarota. 

Małe Arkana są podzielone na cztery kolory: buławy, kielichy, pentakle i miecze. Trzy poniższe karty najczęściej wskazują na oszustwo w związku. W miłosnym czytaniu nie kojarzą się z niczym pozytywnym, a ich symbolika mówi sama za siebie. 

Tarot dla początkujących - jak wróżyć z talii kart? >>

Karta 3 Miecze

Wystarczy jedno spojrzenie na 3 Miecze, aby poczuć się nieswojo. Karta ta najczęściej kojarzy się z rozwodem, separacją i rozwiązaniem kontraktu. Ilustruje ją serce z trzema wbitymi w nie mieczami, co od razu działa na wyobraźnię. Trójka mieczy wskazuje na trójkąt miłosny - w twoim związku pojawiła się osoba trzecia. Towarzyszą jej przykre emocje: wycofanie się, nieszczęście, pogrążenie się w bólu. Te stany są jednak początkiem ważnego procesu, dzięki któremu doznasz wewnętrznej przemiany. Bycie w nieszczęśliwym związku nie jest ci pisane. Czas zaakceptować prawdę i zacząć żyć od nowa. 

Karta 3 Miecze oznacza to, co widzisz - ból serca. Może zwiastować nieprzyjemne rozstanie i okres, w którym uronisz wiele łez.

Karta 7 Mieczy

W tarocie karta 7 Mieczy jest powszechnie określana jako karta złodzieja, kłamcy i oszusta. Z tego powodu w rozkładzie na miłość najczęściej wskazuje na zdradę kochanka. Znajduje się na niej ilustracja z osobą próbującą uciec z kilkoma mieczami, pozostawiając za sobą te, których już nie potrzebuje. Co najbardziej istotne, zagląda przez ramię, aby upewnić się, że nikt nie złapie jej na gorącym uczynku. Jeśli wyciągniesz tę kartę, to może być komunikat, że ktoś robi coś za twoimi plecami i bardzo dobrze się z tym kryje. Miej oczy szeroko otwarte. Zamiast ulegać kłamstwom przynoszącym spokój, wybierz prawdę. Podziękujesz sobie za to w przyszłości. 

Karta 10 Mieczy

Karta 10 Mieczy nie pozostawia złudzeń. Ukazuje osobę leżącą na ziemi z dziesięcioma wbitymi w nią mieczami. Jest symbolem ciosu zadanego w plecy, najprawdopodobniej ze strony ukochanego. Zdrada, do której doszło, miała miejsce w najmniej oczekiwanym przez ciebie momencie. Karta ta wskazuje również wydarzenia, które mogą dopiero nadejść. Jeśli intuicyjnie czujesz, że twój partner zauroczył się w nowo poznanej kobiecie, miej na niego oko. Niech 10 Mieczy nakłoni cię do przemyśleń, czy przypadkiem nie tkwisz w toksycznej relacji. To nie miłość, jeśli ciągle się boisz, że zostaniesz zdradzona i zostawiona na lodzie.