Etos nowego zapachu My Way zawiera się w słowach „Jestem tym, co przeżywam” – jak przekazuje marka, to właśnie ciekawość świata i otwarta osobowość charakteryzują ich nową wizję kobiecości. Jednocześnie, hasło to wyraża siłę oraz niezależność bohaterek Armaniego w dążeniu do celu swoimi własny drogami – i przede wszystkim, zamiłowanie do podróży w głąb siebie oraz chęć poszukiwania nowych doświadczeń.

Kompozycja perfum, zgodnie z myślą przewodnią, łączy zapachy z całego świata. Nuty głowy, będące pierwszą wyczuwalną wonią, to połączenie bergamotki z Kalabrii we Włoszech oraz egipskich pomarańczy. Serce wypełniają białe kwiaty: indyjska tuberoza oraz dwie odmiany jaśminu. Finisz, zawierający się w nutach głębi, odkryje przed nami zapach wanilii burbońskiej z Madagaskaru, cedru wirginijskiego z USA oraz białych piżm. Jak wyjaśnia marka, My Way działa jak talizman – przywołuje zmysłowe wspomnienia z każdej podróży i przypomina o zebranych tam doświadczeniach.

Nowy zapach Giorgio Armani "My Way" / materiały prasowe

„Wierzę, że wzbogacające doświadczenia, pozwalające uczynić rzeczywisty postęp, wynikają z wymiany między kulturami” – Giorgio Armani

Twarzą nowego zapachu została Adria Arjona, która jest uosobieniem filozofii My Way. Aktorka okres dzieciństwa spędziła w podróży, przemierzając Amerykę Południową i Centralną. Po przeprowadzce do Miami w USA na stałe, Adria zaczęła rozwijać swoją karierę aktorską. Dzięki swojej ciężkiej pracy, poświęceniu i otwartości na świat, dzisiaj jawi się jako symbol kobiecej siły i determinacji. Jak mówi sama, „można mnie pozbawić wszystkiego, ale nie można mi odebrać tego, co przeżyłam.”

Adria Arjona - twarz kampanii My Way / materiały prasowe

My Way poza ilustrowaniem kobiecej siły, odzwierciedla także wieloletnie zaangażowanie marki na rzecz zrównoważonego rozwoju. Flakon, w którym mieści się nowy zapach nie tylko można poddać recyklingowi, ale także ponownie napełnić. Naturalne składniki wykorzystane do nowych perfum są pozyskiwane w oparciu o zasady uczciwego handlu oraz przy współpracy z lokalnymi organizacjami pozarządowymi.

Nowy zapach od Giorgio Armani „My Way” kupisz online na Sephora.pl oraz Douglas.pl