SKYBAR położony we wschodnim Berlinie, na wysokości 65 metrów, w odległości 3 km w linii prostej od słynnej wieży telewizyjne odzwierciedla berlińskiego ducha oraz kulturę uwielbiającą miejskie knajpy.

Za wnętrza SKYBAR’u odpowiedzialna jest firma architektoniczna DREIMETA, która była również twórcą konceptu wystroju SKYKITCHEN. Duże, wygodne fotele oraz aksamitne sofy, a także podłogi, ściany i tapety w kolorach ziemi – to znaki rozpoznawcze. Nie można nie zauważyć również długiego na czternaście metrów ciemno dębowego baru z dwunastoma różowymi stołkami barowymi. Z wiszących ponad barem półek można wybierać różnego rodzaje likiery oraz inne trunki, a tuż za nimi znajduje się szklana ściana w kolorach musztardowym, antycznego różu oraz szarości.

Obok znanych i lubianych klasyków, w karcie koktajli można doświadczyć zaskakujących połączeń w berlińskim stylu. Dobrym przykładem jest “A Prince of Wales meets sex on the Landsberger”. Fabian Buhtz, asystent managera baru oraz kreatywny duch za barem, wie co dodać do każdej koktajlowej kreacji, aby zwrócić uwagę gości. Zimowy czas jest również dobrą okazją do spróbowania drinków domowej roboty, takich jak wino grzane, gorący rum czy Santa’s Flip.

Wyjątkowa stylizacja baru, designerskie wnętrza, niezapomniane doświadczenia kulinarne i doskonała obsługa sprawiają, że SKYBAR wylądował na pierwszym w rankingu najlepszych barów niemieckiej stolicy.