Klapki to taki obuwniczy ekwiwalent spodni dresowych. Nawet najbardziej wygodne sneakersy lub loafersy czy mokasyny nie mogą konkurować z poziomem komfortu, jaki oferują twoje ulubione klapki. Pomijając kwestię tego, że zakładamy je w określonych sytuacjach, ich jedynym minusem jest to, że niektóre modele mogą niezbyt dobrze trzymać się naszej stopy i ich wytrzymałość nie przypomina normalnych butów.

Jednak na tego typu problemy nie pojawiają się w przypadku klapek Nike Asuna, nowej sylwetki z letniej oferty marki. Być może zostały one zaprojektowane z myślą o plenerze, ale ich wytrzymałość i przytulność sprawiają, że są również idealne na dni spędzone w domu.

ZOBACZ TEŻ: Moda na spodnie jogger: włącz je do swojej garderoby. Nie tylko do biegania [ONLINE SHOPPING]

Asuna nie są kolejnymi klapkami, których znajdziemy na pęczki na rynku. We wzorcowy sposób łączą sportowy styl i szyk. Miękka pianka pod stopą zapewnia wygodę przez cały dzień i amortyzację kroku, a chropowaty wzór bieżnika zwiększa przyczepność zarówno na piasku i chodniku, jak i na szlaku. Można spokojnie zakładać, że równie dobrze sprawdzają się na dywanach, na kafelkach lub drewnianych podłogach. Z kolei sznurek umożliwia szybkie i indywidualne dopasowanie odpowiednie do nawierzchni.

Nie oszukujmy się – dobra para butów domowych ma kluczowe znaczenie, szczególnie w czasach, gdy wszyscy musimy spędzać więcej czasu w domu. Jest to bez wątpienia dobra alternatywa dla kapci, które generalnie szybko się zużywają. A kiedy wreszcie nadejdzie moment, że będziemy spędzali więcej czasu na zewnątrz, to Nike Asuna może nam służyć na dwóch frontach.

Na polskiej stronie Nike’a możemy kupić klapki w wersji z białą podeszwą za 199,99 zł. Najprawdopodobniej do sprzedaży trafią też warianty z czerwoną górą i biało-czarną podeszwą oraz całkowicie czarne, stąd warto śledzić stronę. A jeśli szukacie innych klapek o podobnej stylowości i uniwersalności, to Nike oferuje całą gamę takich produktów. Zobaczcie poniżej: