Fabuła filmu „Moss & Freud”

Supermodelka i artysta poznali się we wczesnych latach 2000. Lucien usłyszał, że marzeniem Kate jest pozowanie dla niego, więc zaprosił ją do swojego studia. Warty 3,3 miliona dolarów akt powstawał przez 9 miesięcy, w trakcie których pomiędzy Moss, a Freudem wywiązała się relacja. Modelka w wywiadzie z Nickiem Knightem zdradziła, że była to dla niej bardzo wartościowa znajomość, a samemu Lucianowi zawdzięcza nauczenie jej dyscypliny. "Kiedy raz pojawiłam się 5 minut spóźniona, nie wpuścił mnie do studia"- wspomina Kate. Niedługo później wyznała mu, że jest w początkowym okresie ciąży, tym samym kończąc pracę nad obrazem była chwilę przed porodem. 

Getty Images

Twórcy i obsada filmu „Moss & Freud”

W postać supermodelki wcieli się Ellie Bamber, którą mogliśmy zobaczyć w „Zwierzęta nocy”, „Wąż” oraz „Willow”. Malarza zagra popularny brytyjski aktor Derek Jacobi( Morderstwo w Orient Expressie". Za reżyserię i scenariusz odpowiada James Lucas, zdobywca Oscara za swój krótkometrażowy film "Rozmowa" z  Sally Hawkins i Jimem Broadbentem. Moss jest producentem wykonawczym filmu. Jak donosi brytyjska prasa będzie ona również odpowiedzialna za kostiumy w filmie, które mają pochodzić z jej archiwalnej garderoby. Produkcja ma ruszyć pod konie 2023 roku. 

Getty Images

Zobacz też: Netflix: nowości luty 2023. "You"/"Ty", "Dziewczyna i kosmonauta", "Outer Banks 3", "U ciebie czy u mnie?" [PEŁNA LISTA]