1.    Na okładce lipcowego numeru ELLE gości Anja Rubik, polska modelka, która w świecie mody zdobyła wszystko, co było do zdobycia. W wywiadzie towarzyszącym sesji zdjęciowej opowiada o świadomym budowaniu wizerunku, cenie sukcesu i o tym, dlaczego uważa, że vintage jest przyszłością mody.

fot. Gosia Turczyńska

2.    Marmurki, patchworki i total looki. Rodzajów dżinsowych ubrań są dziesiątki, podobnie jak sposobów ich noszenia i łączenia z dodatkami. Jakie są najmodniejsze w tym sezonie? Sprawdź w lipcowym ELLE.

fot. Imaxtree

3.    Słońce czy deszcz – to nie ma znaczenia, bo okulary przeciwsłoneczne nosimy teraz cały czas. Od rana do nocy i na każdą okazję. Dlaczego sprawiają, że każdy wygląda w nich jak gwiazda rocka przeczytasz w tekście „Przeciwsłoneczny patrol”.

fot. Imaxtree

4.    Skoro nadeszło upragnione lato, pora wyruszyć na wakacyjne festiwale. Najlepsze w Polsce – muzyczne, książkowe i filmowe polecamy w dziale kultura. A gdy masz ochotę odpocząć z książką w dłoni, sięgnij po jedną z tych, które zachwyciły polskich projektantów mody i redakcję ELLE. Ciebie z pewnością też zainspirują!

fot.Jakub Orzechowski

5.    Skoro lato to bikini. Tylko dlaczego co roku to hasło budzi w nas stres? Pytamy o to znaną psycholog mody Katarzynę Kucewicz. A gdy już oswoisz się z myślą o kostiumach kąpielowych, polecamy naszą sesję, w której pokazujemy, jak nosić je na… rockowo albo w stylu boho.

fot. Ina Lekiewicz

6.    Fit i zen to trend, któremu naprawdę warto się poddać. Relaksuje ciało i umysł, uczy umiaru i zdrowego trybu życia. Wszystko po to, by czuć się dobrze i to bez wyrzeczeń. Tylko jak to zrobić? Sprawdź w lipcowym ELLE. 

fot. Anna Dąbrowska

7.    Balet przeżywa teraz prawdziwy renesans. Podobno nigdy nie jest za późno, by zacząć go ćwiczyć. Szefowa działu urody ELLE sprawdza, czy odnajdzie się w roli dorosłej baleriny amatorki i czy to prawda, że ten taniec działa na sylwetkę lepiej niż siłownia.

fot. Getty Images

8.    Stonowany i subtelny jak kwiat wiśni, a do tego systematyczny i wymagający jak kodeks samuraja. To J-beauty - Japoński sposób na pielęgnację to mniej produktów, metodyczne podejście do masażu i nacisk na jakość. Sprawdzamy czy ulubione zabiegi Japonek sprawdzają się w Polsce i czy rzeczywiście są receptą na szczęście, zdrowie i urodę.

fot. Bruno Poinsard

9.    Dziś w planowaniu podróży wyznaczanie odległych kierunków schodzi na drugi plan. Teraz liczy się świadomy wybór, poznawanie siebie i najbliższego otoczenia. Jakie są najnowsze trendy w podróżowaniu – przeczytasz w lipcowym ELLE.

fot. Gokham Ertem

10.     Oprócz tego z najnowszym numerem możecie kupić również płócienną torbę ELLE! Twój must-have na lato i na lata! Dodatkowo do wyboru jest jeszcze voucher TIDAL z trzymiesięcznym dostępem do platformy muzycznej, dwa kosmetyki do pielęgnacji włósów Joanna lub szminka L’Oréal x Balmain!

mat. prasowe