1. Okładka lutowego wydania ELLE jest zapowiedzią niezwykłej sesji, jaką znajdziecie w środku magazynu. Pokazujemy w niej zwyczajne, intrygujące dziewczyny, o różnych kształtach i typach urody. Są wśród nich kobiety młodsze i starsze, chłopięce i pełniejsze, rude, piegowate, blondynki i brunetki. Łączy je pasja do mody i dystans do siebie. Takie chcemy być!  
  2. Hedi Slimane, rewolucjonista mody, przewraca świat fanek marki Celine do góry nogami. Odrzuca minimalizm, stawia na rock and roll. I znowu podbija świat!
  3. Autorka bloga Jestem Kasia otwiera swoją szafę i pokazuje, jak zgromadzić niezwykłe ciuchy vintage, z czym je nosić i dlaczego lepiej posiadać mniej ubrań, niż tonąć wśród pełnych wieszaków.
  4. Czym jest teraz Tinder? Miejscem romantycznych schadzek? Czy wylęgarnią seksualnych obsesji? Można tam poznać męża? Czy raczej znaleźć sobie wygodnego, dyskretnego kochanka? O przeobrażeniach, jakim uległa ta popularna aplikacja pisze Sylwia Borowska.
  5. Margaret Atwood, autorka „Opowieści podręcznej” powraca z nową powieścią, „Testamenty”, w której zdradza początki powstania państwa Gilead. I ostrzega przed szaleństwami współczesności.
  6. Głos kobiet, które pokochały swoje ciało. Od niepewności i kompleksów do śmiałości i spełnienia. Co im pomogło? Jak polubiły siebie?
  7. Czy blond jest zawsze cool? Na własnych włosach sprawdza dziennikarka i blogerka Justyna Moraczewska. Opowiada o sukcesach i porażkach, o walce od odcień i walce o włosy. I stara się odpowiedzieć na pytanie, czy było warto.
  8. Spanie nago. Dodaje pewności siebie, relaksuje i wzmacnia odporność. Dlaczego dobrze nam robi wylegiwanie się w pościeli bez piżamek i koszulek nocnych tłumaczy Marta Krupińska.
  9. Jak sprawić, by dom stał się miejscem spotkań? Aby goście przychodzili do niego chętnie i spędzali tam z nami wspaniałe chwile? Jakie elementy sprawiają, że otoczenie zaczyna żyć i zalewać ciepłem wszystkich w nim obecnych? Są na to sposoby…
  10. Lutowe ELLE dostępne z sypkim pudrem w trzech odcieniach do wyboru od marki AA oraz kalendarz ELLE w kolorze róży lub czerni.