Tarot na lipiec - rozkład 5 kart

Czym jest tarotoskop? Nasz wróżbita co miesiąc losuje karty Tarota z myślą o nadchodzących tygodniach. Zawiera się w nich mądrość i porada dotycząca tego, co wydarzy się w najbliższej przyszłości. Tarot nie jest wyrocznią, lecz wskazówką, ułatwiającą dokonanie wyboru. W połączeniu z horoskopem i numerologią na lipiec 2023 daje wgląd we wszystkie rzeczy, które mają nadejść. 

Tarot na lipiec 2023 - pytanie do 5 kart: co musimy wiedzieć w tym miesiącu? Przesłaniem kart jest wyjście ze strefy komfortu. W momentach niepowodzeń nie bój się zapytać o pomoc trzech osób. Któraś z nich dostarczy ci potrzebne narzędzia do rozwiązania twoich problemów. 

Przyszłe wydarzenia: karta Księżyc

Księżyc oznacza, że w tym miesiącu stawimy czoła swoim głębokim emocjom. Czeka nas świadomy proces uzdrawiania. Pozwólmy sobie poczuć wszystko, co nadciąga. Karta Księżyc sugeruje pracę z wewnętrznym cieniem. Trauma i negatywne odczucia, takie jak złość, uraza czy rozpacz, teraz zostaną ponownie naruszone, aby im sprostać. Ten kosmiczny symbol w tarocie przypomina, że nie zasługujemy na życie we wstydzie i strachu. Dajmy sobie możliwość przetworzenia źródła blokad, jakie do tej pory hamowały nasz rozwój. 

Sytuacja: karta 3 Buław

Sytuacje pojawiające się w tym miesiącu będą wymagać współpracy z innymi. Nie bójmy się prosić o pomoc przyjaciół, niezależnie od tego, czy jest to cel zawodowy, czy jakieś osobiste pragnienie. To dobry czas, by nadać priorytet relacjom, które są zdrowe i produktywne. Otaczajmy się osobami wspierającymi nasz wzrost, dzięki którym rozwijamy swoje skrzydła. Sami też wspierajmy dążenia ludzi wokół. Nie panikujmy, że wszystko musimy robić sami. Zwyczajnie poprośmy o pomoc. 

Przeszkoda: karta 2 Buław

W lipcu czekają nas problemy z podjęciem działań, aby osiągnąć określone cele. Zbadajmy, dlaczego tak jest. Zaobserwujmy, jakie emocje wzbierają w nas w pełni i nowiu księżyca. Porozmawiajmy o tym z kimś, komu ufamy. Opracujmy plan lub wyznaczmy granice, które przywrócą nam poczucie komfortu. Karta 2 Buław prawi: "marzenie, któremu najbardziej się opierasz, wymaga od ciebie największej uwagi."

Fazy księżyca w lipcu: Burzowa pełnia Koziorożca >>

Akcja: karta 4 Denarów

Czwórka Denarów to karta obfitości. Przypomina, by zbyt długo nie pozostawać w bezruchu. Zdobądź się na odwagę i poproś Wszechświat o nowe możliwości w swojej sprawie. Rzuć sobie wyzwanie. Przetestuj swoje siły w innej dziedzinie. W tym miesiącu masz szansę na wzrost, o ile zamanifestujesz obfitość. Objawia się ona nie tylko w pieniądzach, ale też relacjach i poczuciu szczęścia. Wizualizuj, jak wyglądałoby twoje "życie w obfitości". Stwórz plan działania. Zastanów się, jak możesz się dostać tam, gdzie tak bardzo chcesz być. Następnie wykonaj te pierwsze kroki, nawet jeśli są one przerażające.

Lekcja: karta 6 Buław

Szóstka Buław to karta zwycięstwa. W tym miesiącu podkreśla, że ​​bez ryzyka nie ma sukcesu. Osiągniesz wielkie rzeczy szybciej, jeśli będziesz ciężko na nie pracować i prosić o pomoc innych. Sama bądź wsparciem oraz doradcą, kiedy ktoś zapyta cię o twoje zdanie. Lipiec to czas obfitości w naturze, a więc zaproś ją do swojego życia. Zrobisz to również poprzez dzielenie się tym, co masz. Myśl o sobie, lecz nie zapominaj o darach, które możesz przekazać otoczeniu.