Każdego miesiąca na nocnym niebie zachodzi prawdziwa magia, gdy Księżyc osiąga swój najjaśniejszy punkt. Pełnia sprawia, że w nasze życie wdziera się intensywna energia. Ta siła łączy nas z intuicją i pozwala lepiej zrozumieć przeznaczenie. W astrologii Luna włada podświadomością, emocjami oraz światem wewnętrznym. Oświetla to, co w życiu już dla nas nie działa, aby zmotywować do zmian.

Pełnia Burzowego Księżyca - związkowe batalie

Już 3 lipca 2023 na niebie zawiśnie Pełnia Burzowego Księżyca. Gniewna nazwa tej fazy wywodzi się stąd, że lipiec jest sezonem burzowym. W astrologii to faza księżyca w Koziorożcu. Oś węzłów już w Baranie i Wadze wskazuje, że zmierzymy się z problemami w relacjach. Towarzyszyć nam będzie wojowniczy nastrój. Z dobrych wieści, ów pełnia przyniesie powodzenie w karierze oraz finansach. Odbijemy się od dna i otrzymamy od losu wiele szans na sukces. Nie będziemy długo czekać na wyniki. 

Pełnia Księżyca w Koziorożcu - motywy znaku ziemi

Przypomnijmy sobie cechy znaku Koziorożca, aby zrozumieć kierujące nim motywy. Jego nazwa oznacza mityczną kozę morską - stworzenie, które do połowy jest kozłem wspinającym się po klifach, lecz zamiast tylnych kopyt ma rybią płetwę. Dzięki temu może żyć zarówno na lądzie, jak i głęboko pod wodą. Koziorożec w astrologii reprezentuje osobę niezłomną, połączoną z boskością, ale jednocześnie płynącą z nurtem życia. Kogoś, kto próbuje osiągnąć równowagę pomiędzy światem ziemskim a niebem. Koziorożec przypomina nam, że każdy z nas jest wyjątkową istotą. Wszyscy mamy jakieś wrodzone talenty. Kiedy nauczymy się je wykorzystywać, doświadczymy niezliczonych korzyści od Wszechświata.

Nina Sinitskaya/Getty Images

Lipcowa pełnia księżyca - zadania dla duszy

Podczas tej pełni Wszechświat zmusi nas do wyjścia ze strefy komfortu. Czas zrobić to, czego się boimy, a kosmos wynagrodzi nas w hojny sposób. Odhaczmy więc pozycje na liście do zrobienia i narzućmy sobie więcej dyscypliny. Znak ziemi wiąże się z wytężoną pracą, odpowiedzialnością oraz dorosłym wyzwaniem. Pełnia w Koziorożcu pomoże nam przezwyciężyć blokady ciążące na motywacji. 

Pełnia w Koziorożcu - ciężka praca popłaca. Narzuć dyscyplinę i zrób to, czego się boisz. 

Jeśli mądrze wykorzystasz moc letniej pełni, pokonasz przeszkody, stawisz czoła wyzwaniom i zrealizujesz swoje marzenia. Czy czujesz, że stoisz przed wyzwaniami, które wydają się trudne, lecz mogą też być bardzo satysfakcjonujące? W tej fazie liczą się nawet małe rzeczy. Zamiast siedzieć w bezruchu, wciel w życie nową, ekscytującą rutynę.

Wpływy Jowisza i Brama Syriusza 2023

Zaledwie jeden dzień po pełni Księżyca Słońce ustawi się w jednej linii z gwiazdą Syriusz. Tym samym otworzy "Bramę Syriusza", czyli portal energii o wysokiej częstotliwości. To wspaniały czas na manifestacje - mów, marz i pisz o wszystkim, czego pragniesz. Niech w twoim słowniku zabraknie takich słów, jak "nie poradzę sobie", "jestem za słaba", "nie zasługuję na szczęście". Masz siłę i intuicję, aby przejść przez wszystko, co stanie ci na drodze. 

Bez względu na sytuację, możesz liczyć na szczęśliwe zakończenie. 

Pełnia w Koziorożcu uaktywni wpływy Jowisza. Planeta Szczęścia okaże nam wsparcie i przyniesie szczęśliwe zwroty akcji. Jeśli podczas tej pełni Księżyca zostaniesz zmuszona do konfrontacji z bolesnymi prawdami, zwróć się w stronę Słońca. Szukaj pozytywów w każdej sytuacji. Coś się zakończy po to, aby zwolnić miejsce na nowe początki. 

 W lipcu 2023 dużo się wydarzy - horoskopy: