Suknie ślubne Zac Posen

Zac Posen nie oferuje regularnej linii mody ślubnej, ale w większości jego kolekcji znajdziecie kilka modeli idealnych dla tę specjalną okazję. Projektuje też dla zaprzyjaźnionych panien młodych, m. in. dla swojej muzy Coco Rochy i aktorki Portii de Rossi. Już niedługo, ślub w sukni od Zaca Posena przestanie być snobizmem dla sławnych i bogatych. Specjalna minikolekcja dla sieciowego David's Bridal składa się z sześciu modeli. Będzie szeroko dostępna w cenach oscylujących między 850 a 1350 dolarów. Suknie ślubne Zac Posen znajdą się także w ofercie butiku internetowego David's Bridal, który wysyła do Polski!

Jakie będą suknie ślubne Zac Posen?

Każda kreacja od młodego Amerykanina celebruje kobiece kształty, podkreślane przez skomplikowany układ drapowań i zakładek. Dlatego Zac Posen jest jednym z bardziej popularnych projektantów na czerwonych dywanach LA. Jego ślubne kreacje oparte są na podobnych rozwiązaniach kroju i dekoracji, co suknie wieczorowe. Tańsza minikolekcja nie będzie wyjątkiem. Na razie możemy podziwiać ją na zakulisowych zdjęciach z serwisu Instagram, ale już widać, że będzie równie efektowna, co najdroższe kreacje z wybiegu. Skomplikowane gorsety i falbany są skazane na komercyjny sukces, zarówno w Stanach, jak i w sprzedaży wysyłkowej.

Suknie ślubne Zac Posen dla David's Bridal obejrzycie w GALERII, razem z kilkoma kreacjami ślubnymi z wybiegowych kolekcji projektanta >>>

Zobacz także:

Suknie ślubne 2013 od polskich projektantów >>>