Plants For Humans to niezwykły sklep z roślinami. Jego założycielki wierzą, że kwiaty dają ludziom szczęście. Inspiracją do stworzenia tego projektu był "zielony pokój" babci jednej z autorek Plants For Humans:

Przestronny, z dwoma oknami, z zielonym dywanem, wypełniony roślinami, które stały na podłodze, parapetach i pięły się po ścianach. W tym pokoju zawsze czułam spokój. - czytamy na stronie sklepu.

Dziewczyny opracowały kategorie, które pomogą znaleźć roślinkę dopasowaną do konkretnych potrzeb. W ofercie sklepu znajdziemy wyselekcjonowane rośliny dla początkujących, przyjazne zwierzętom, oczyszczające powietrze. Wszystkie z nich mają imiona i urocze opisy, np. Grzegorz z Meksyku jest w rzeczywistości monsterą, która "zawdzięcza swoją popularność nie tylko wyjątkowej urodzie, ale też swojej bezproblemowości". Rośliny są sprowadzane z różnych zakątków świata, ale zanim trafią do Polski spędzają jeszcze od kilku tygodni do kilku miesięcy w szklarni, żeby przyzwyczaić się do naszego słońca, powietrza i wody.