Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że Bella Hadid nie jest już brunetką. Sławna modelka ma teraz włosy w kolorze honey blonde, ale to nie jedyna gwiazda, która ostatnio zmieniła fryzurę. Podobny krok zrobiła Miley Cyrus. Co więcej, aktorka swoim nowym lookiem nawiązuje do legendarnego sitcomu dla młodzieży, w którym grała główną rolę. Tak, Miley wygląda jak Hannah Montana!

Modne fryzury na lato: poznaj odcień "Toasty Melt" [trendy 2019] >>

Modne fryzury jesień-zima 2019/2020 >>

Miley Cyrus i Liam Hemsworth: znamy przyczyny rozstania pary. Kiedy rozwód? >>

Modne fryzury: Miley Cyrus wygląda jak Hannah Montana!

Serial Disneya emitowany w latach 2006-2011 był hitem na całym świecie. To właśnie dzięki tej produkcji Miley Cyrus stała się międzynarodową gwiazdą i idolką nastolatek. Przypomnijmy, produkcja opowiada losy młodej dziewczyny prowadzącej podwójne życie: jako "normalna" Miley Stewart oraz jako Hannah Montana, która jest światowej sławy nastoletnią piosenkarką pop. Jej druga strona życia jest jednak sekretem (wie o nim tylko rodzina i najbliżsi przyjaciele). Burza blond włosów z grzywką stała się jej znakiem rozpoznawczym. Potem Miley zapragnęła zerwać ze swoim wizerunkiem, np. obcinając włosy na bardzo krótko. Teraz postanowiła wrócić do modnej fryzury sprzed lat.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się! Byli małżeństwem niecały rok >>

Jeśli zajrzycie na insta stories Miley Cyrus to przekonacie się, że to nie jest żart czy plotka. Celebrytka naprawdę zmieniła fryzurę i znów wygląda jak Hannah Montana. Amerykańska edycja magazynu ELLE podała, że Cyrus nie tylko zrobiła sobie grzywkę, ale również zdecydowała się na "doczepy". Miley szybko zdementowała te doniesienia, zamieszczając informację, że to "jej włosy". 

"Zdecydowałam, że zostanę Hannah na zawsze" - powiedziała Miley Cyrus.

Za nową fryzurę Miley Cyrus odpowiedzialne są Sally Hershberger i Justin Anderson. Ostatnio gwiazda zaczęła obserwować nowy fanpage na instagramie o serialu "Hannah Montana" - czyżby szykowała się nowa wersja serialu Disneya? A może powstanie film?

Modne fryzury: Miley Cyrus znów wygląda jak Hannah Montana! >>