Artysta sam od lat zmaga się z chorobą afektywną dwubiegunową i z nerwicą lękową. Jak napisał na swoim profilu na facebooku:

"Nosiłem się z tym zamiarem już od dłuższego czasu i w końcu podjąłem decyzję że to już czas. Po dwunastu latach zmagania się z chorobą afektywną dwubiegunową oraz dziewiętnastu z nerwicą lękową. Postanowiłem zrobić coś więcej".

#PODRUGIEJSTRONIELUSTRA to inicjatywa społeczna, którą zapoczątkował. Jak czytamy na stronie dotyczącej akcji: "Naszym celem jest pomoc osobom dotkniętym przez zaburzenia takie jak: ‍choroba afektywna dwubiegunowa, nerwica lękowa (oraz inne odmiany nerwic, fobii i natręctw), uzależnienia (zarówno te od substancji psychoaktywnych, jak i hazardu czy social mediów)". W ramach projektu odbywać się będą m.in. spotkania dla ludzi zmagającymi się z powyższymi problemami (więcej na ten temat przeczytacie na stronie podrugiejstronielustra.org). 

Julia Wieniawa i Maffashion uwielbiają kowbojki od tej polskiej marki. To najmodniejszy model butów na jesień 2019 >>

Inicjatywę promuje klip “Lost” (to pierwszy singiel zwiastujący solowy producencki album Wasilewskiego CYAN). Wystąpiły w nim: Julia Kuczyńska, Gabi Drzewiecka, Olga Jankowska, Julia Wieniawa, Ola Korytowska i Tycjana Acquasanta. Za reżyserię teledysku odpowiada Wasilewski i Michał Jagiełło. Zobaczcie:

CYAN to pierwszy album Michał Wasilewskiego z czterech, które mają powstać i nosić tytuł CMYK. Jego premiera zapowiedziana jest na 31 maja 2019 roku. Na płycie nie zabraknie gościnnych występów, m.in. Basi Wrońskiej czy Pawła Leszoskiego (znanego pod pseudonimem Leski). Za oprawę graficzną odpowiada sam Atari Wu.

Czytaj też: Going. x ELLE: nostalgiczne koncerty >>>

Zobacz też: Maffashion w najbardziej pożądanym komplecie dresowym sezonu. Wiemy, gdzie i za ile możecie go kupić